Ігор Лікарчук очолив Український центр оцінювання

Директором Українського центру оцінювання якості освіти призначений Ігор Лікарчук

Ігор Лікарчук очолив Український центр оцінювання

Розвивати зовнішнє незалежне оцінювання буде Ігор Лікарчук. Розпорядження про його призначення на посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти підписано прем’єром Арсенієм Яценюком.

Як відомо, Лікарчук обіймав посаду директора центру з листопада 2006 року до січня 2011 року. Після звільнення виступав із жорсткою критикою екс-міністра Табачника та інших освітніх керівників у їх намаганні нівелювати роль зовнішнього незалежного оцінювання в українській освіті.

Становлення ЗНО за часів Лікарчука вважається однією з вдалих та прогресивних реформ в українському суспільстві.

Як відомо, останніми роками, занепокоєння освітянської громадськості викликає якість тестових завдань та стан наповнення банку тестових завдань для проведення ЗНО.

Освіта.ua
26.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
орест
Не бачу в цій людині нічого
завуч школи
Уважаемый Игорь Ликарчук! Не предлагайте МОН отменять средний балл аттестата при поступлении в ВУЗ. Или предложите разработать независимую систему ДПА в 11-ом (тесты, включающие вопросы по всем предметам) и защитывать этот результат. Иначе-ДЕТИ НЕ БУДУТ УЧИТЬСЯ В 10-11!!!!! Мы это уже пережили.
Vitalia Suhina
Це надзвичайно важливе рішення. Освітяни чекають покращення процедури ЗНО. Нехай щастить.
Іван
Вітаю і бажаю подальшого успішного розвитку Центру.
класний керівник
Для Іван: ЗНО дуже реально оцінює знання. Спостерігаємо за результатами і так, як і очікуємо: сильні учні набирають високі бали і навпаки. Тільки дуже якось неправильно поступили з атестатом. Пане Лікарчук, подумайте, будь ласка над четвертим тестом: має охопити вміння вчитись, загальний розвиток, щоб діти були зацікавлені у вивченні предметів не лише трьох.
Коментувати
Valko
Можна привітати пана Ігоря, а також всю освіту України.
озабоченный абитуриент
Это очень правильное назначение! При Ликарчуке не было никакой утечки информации , не было позорных случаев, когда за дети сдавали пустые бланки, а за них заполняли учителя. Он обеспечит порядок и справедливость.
выпускник
Для озабоченный абитуриент: на местах остались те же люди. В прошлом году платили за каждый предмет (за задания)-значит было кому. Больших изменений ждать не приходится (к сожалению)
Коментувати
Татьяна
Есть правда на земле!
DOCENT
Чекаємо на покращення