Ірину Зайцеву звільнено з посади директора УЦОЯО

У розпорядженні зазначається, що Зайцеву звільнено за грубе порушення трудових обов’язків

Ірину Зайцеву звільнено з посади директора УЦОЯО

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав розпорядження про звільнення Ірини Зайцевої з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти.

У документі зазначається, що Зайцеву звільнено за одноразове грубе порушення трудових обов’язків. (пункт 1 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України).

Зайцева працювала директором центру з січня 2011 року. До цього, з квітня 2010 року, обіймала посаду заступника міністра освіти і науки.

Як відомо, основним завданням Українського центру оцінювання якості освіти є організаційно-технологічна підготовка здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
24.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Щиро вітаю цю підтабачну пані. Втім, вона звертання "пані" мабуть сприймає за брудну лайку, як і всі совки. Отже, просто - підтабачну людинку.
ученик
Жаль.хорошая тетка.намного лучше ликарчука
Ольга
Українофобка і ригоналка ще та.
ученик
Эм...при чем тут украинофобия?она не высказывалась против украинского языка и/или культуры.просто выступала в его защиту.так именно за это ее уволили?за то что у человека есть своя гражданская позиция и она против того,чтобы людям что-то навязывали?справедливое общество вы строите,ничего не скажешь...
DR
Професор російського мовознавства. Станом на 1 липня 2010 року стараннями Зайцевої вже 22,4% українських школярів проходили навчання російською мовою.
Коментувати
Борис
одноразове грубе порушення трудових обовязків- що мається на увазі?
Олена
Для Борис: Я думаю, что опечаткаБ наверное "за неоднаразове"
DOCENT
Одноразового, згідно закону достатньо __________ http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/322-08/page2#n247
Коментувати