Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1111
А де їх можна знайти?
Ольга
Якщо він не жартує і це справді так зроблять то це є добре. Адже після всього вивченого можна, подивившись на всі ці питання, узагальнити матеріал. Але все-таки якось дивно... Мабуть і в цьому його рішенні приховуєтся "кісточка". І тому якщо хтось просто дочекаєтся цих питань, сподіваючись, на те що все "прокатить", а потім зазубрить їх і вважатиме що 180 білів в його кищені - він помиляється. Не все так просто.
Георгий Βласенко
Для Ольга: Лохотрон. Лутше учить.
Коментувати
оля
то я так і не зрозуміла,тобто оприлюднять просто приклади завдань чи саме ті завдання які будуть на зно?
василь
Скільки всього запитань буде "відкрито "?
Діана
Надеюсь и в след. году откроют. Ведь многие, в том числе и я, не определились куда хочу поступать, так что сдавать буду несколько предметов. И хотя бы за украинский не нужно будет переживать, лучше уделить время другим предметам :))()
Шиндо
інформація є 100 відсотковою ???
Info
Для Шиндо: так.
Шиндо
Мне кажется,что только примеры откроют,в нашей стране не бывает все просто(
Коментувати
україна
Краще б з іноземної зробили таке.Адже українську мову всі знають нормально,а от щодо іноземної виникають сумніви
!
Для україна: Як я з Вами згодна...
Дарья
А я думаю, что все верно сделали. Ведь украинский сдают все, а вот иностранные языки сдают только часть выпускников. Было бы обидно, если бы для некоторых открыли вопросы, а для других - нет. так что все честно) будем ждать открытия банка тестов
Тампокс
лучше б англ.открыли,потому что украинский у меня уже сдан...
Коментувати
MON
Відкритість завдань особливо не вплине на рейтингове оцінювання ЗНО, бо всі матимуть рівний доступ до завдань -лише ліниві не подивляться їх та не потренуються. Однак, дехто почне заробляти на цьому, створюючи збірники відповідей,готових відповідей до творчих завдань, що негативно вплине на освітній рівень випускників. Треба відстоювати не рейтингове оцінювання, а оцінювання якості освіти за абсолютним балом. Та, можливо, не видавати атестат про повну загальну середню освіту, якщо абітурієнт "провалив" ЗНО з української мови та літератури, математики (як в сусідній Росії). Бо, як показує практика, в атестаті 10-12, а із ЗНО 124 та менше. Ось це і буде справжнім моніторингом якості загальної середньої освіти, і стимулом для роботи учнів та учителів. Треба пАкращувати ЯКІСТЬ ОСВІТИ, а не рейтингові показники. Вищі навчальні заклади України "плачуть" від якості шкільної підготовки.
Ліля
Боже, Табачник змилувався над нами.Хоть один предмет не треба буде зубрити.Якшо це прада то це супер.Дякую вам і не знаю чого ви атк проти цього
MON
Для Ліля: Це перед виборами Президента, щоб показати, що влада "думає" про народ. Чому це не зробили раніше?
Коментувати
Вадим Григорець
Цікаво кому ця х***я прийшла в голову...
Віталя
Для Вадим Григорець: ой ніби ти знаєш добре українську літературу і не важаєш що ці відкриті тести зроблять лекшою підготовку підготовку
Коментувати
читачки
НІ !! Оприлюднення відповідей призведе до того, що люди НЕ читати стануть тексти, а ВИВЧАТИ правильні відповіді на запитання. (тобто за шкільне життя людина МАЄ прочитати певні художні твори, да так прочитати, щоби пам*ятати пов*язані із ним ситуації). Натомість діти, що не тямлять читати й мислити в результаті того читання, отримають бал, чи не більший від тих, хто РЕАЛЬНО читав. Хочется спросить 6 "Ребята, зачем ЭТО вам?"
Віталя
Для читачки: хто як на ЗНО набагато важче списати чим багато разів прочитати і зазубрити
Коментувати
autocratos
панове, не панікуйте. то панові міністрові щось наснилося. максимум що відкриють - усі завдання минулих років, які вже використовувалися у ЗНО. Тої дурні, щоб усі завдання відкривати, просто ніхто не робитиме. І ніколи-преніколи не відбиратиме завдання у тест випадковим чином комп’ютер. Ніде у світі того нема - і у нас не буде. Так що готуємо дітей до нормального секретного тесту.
maxim
Для autocratos: хто зна, рейтинги будут значно вищими за попередні роки, а це явно вигідно уряду.
Коментувати
serge)
інформація є 100 відсотковою ???
Марко Бобровський
піде банальне зазубрювання, і ми не зможемо перевірити знання, уміння і навички абітурієнтів... Це дискредитація ЗНО...
Cонечко
Для Марко Бобровський: згодна з вами. чому не зроблять таку пільгу для йноземної мови,яка дійсно деяким важко дається..А роблять таке для державної мови..це абсурд
Віталя
я не вчив літератцр ще з 7 класу лише вірші і якщо оприлюднять тести мені читати доведеться менше а порядок тестів можуть і поміняти
Коментувати
Alexa
Вам здається, що це так круто та гарно!але ви зрозумійте, що це жах!!!менш буде бюджетних місць ,конкурс буде величезний,бо усі здадуть на гарний бал ..а так коли б завдання не були б оприлюднени ,то було б ясно,хто знає мову ,а хто її дійснр зазубрив!!
!
Для Alexa: повністю згодна!!!
цікавий абітурієнт
1. Бюджетних місць від цього менше не стане. 2. Усі на гарний бал не здадуть, бо оцінювання ЗНО є відносним, а не абсолютним. 3. Замість вивчення предмета абітурієнти займуться зазубрюванням, через що деяку перевагу отримають "зубрилки". 4. У цілому, від цього нововведення знання української мови та літератури лише знизяться.
!
1. Бюджетних місць від цього менше не стане. - ТУТ ДІЙСНО ЗГОДНА
Коментувати
Чечуліна Руслана
Табачник завжди був придурком. Що ж, тепер все, що будуть робити у школах, це проробляти банк завдань.
Влад
Правильно, я повністю погоджуюсь. Буду радий якщо так зроблять
Влад
Вважаю що по всім предметам таке вводити не траба, оскільки справді це призведе до зазубрювання але мова найдовший предмет за часом виконання. Тести з мови літератури, що є об’ємними та ще плюс твір тому добре буде можна буде вивчити напм’ять. Пам’ятая як на ДПА англійську всі білети ВИВЧИВ і здав на 12. Так що все правильно
Коментувати
11111
сделали подарочек)))))))))))))))
Ученица
интересно, вопросы выложат в интернет?
цікавий абітурієнт
Для Ученица: Відносно питань в інтернеті - ще не відомо, але відповіді у продажі точно появляться раніше! Не виключено, що й з грифом МОН.
Коментувати
Дар'я
Вважаю, що це дуже добре! Абітурієнти хоча б примірно будуть знати до чого готуватись, адже збірників багато, тести усі різні, і на що звертати увагу не зрозуміло. Дуже гарне рішення!