Табачник хоче удосконалити систему ЗНО

Міністерством затверджено пріоритетні напрями роботи Державної інспекції навчальних закладів

Табачник хоче удосконалити систему ЗНО

Міністром освіти і науки затверджені Пріоритетні напрями роботи Державної інспекції навчальних закладів України на 2014 рік, які попередньо були схвалені на засіданні колегії ДІНЗ 29 листопада.

За повідомленням прес-служби МОН, відповідно з зазначеним документом, у 2014 році основна увага Державної інспекції зосереджуватиметься на діяльності з удосконалення системи зовнішнього оцінювання якості освіти, її нормативно-правового забезпечення. Напрями реформування ЗНО не уточнюються.

Окрім того, реалізовуватимуться заходи із методичного керівництва та координації діяльності місцевих органів управління освітою щодо забезпечення ними проведення ліцензійної та атестаційної діяльності, організації та здійснення заходів державного нагляду (контролю) в підпорядкованих ним навчальних закладах.

Також одним з пріоритетних напрямів роботи ДІНЗ України визначено такий напрямок діяльності як вивчення міжнародного досвіду щодо системи та безпосередньої практики, які існують в іноземних державах, із забезпечення надання навчальними закладами якісних освітніх послуг, а також встановлення контактів зі структурами-відповідниками ДІНЗ України у зарубіжних країнах, започаткування договірної бази двостороннього співробітництва з ними.

Освіта.ua
02.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
serge
делайте гражданство другой страны ребята)) тут реально без денег добится ничего незя
Feliks
Український народе! Чому ви дивуєтесь? Табачник це ж типовий українофоб №1 на нашій ЗЕМЛІ і у НАШІЙ державі. Стеденти нераз вимагали прибрати цього українофоба але Янукович не прислухався до них. Тому що владі вигідні такі "міністри"освіти. які мають зробити з НАШОГО народу "бидло". Про яке відзначив Табачник у своєму інтерв"ю "Українській правді", підтверджуючи тим, він має право говририти про те чим живе і дихає. Браво, Янукович, добрі у тебе поплічники.
випускник
Коли я слухаю Табачника, у мене враження, що він ворог усьому, до чого торкається. Ненавидить учнів, їх батьків, учителів. Через окуляри ненавистю бризкає. А ще дуже хоче втриматися біля корита і прислужитися Путіну. Треба гнати його вшию, але ж нікому...
ельник
Табачник поставил цель в 2014 году "удосконалити" читать - "отменить" зно...
Назарій
Повний дурдом
глобус
Задрали они своим "удосконаленням". Лучше свое министерство удоскональте, а потом пойдет речь об образовании и изменениях. Подопытные крысы наши школьники, все хотят из них киберггениев сделать, а сами деградируют
Katya
Дурня
Толік
навіщо це ?
мда...
Це вже зовсім,їм більше нема що придумувати,як не моніторинги,то вже і на ЗНО переключились
Топчій
Го в понеділю на мітинг, я з качкой прийду)
Молявчик
щас комусь пизди дам
Ірина Володимирівна
Для Молявчик: Качка!
Топчій
Виродку, ти прикриваєшся чужим ім’ям , щоб тебе бабай забрав.
Коментувати
Костя
ЛХВС
Граджанин УКРАИНЫ
Пусть это ЧМО сухари сушит, а не про ЗНО думает, недолго ему уже царствовать осталось! Банду - геть! Хама - геть! Табачника - геть!
Витя
краще вони бтуди не лізли - "удосконалювачі"
читач
Яке відношення має Державна інспекція до ЗНО? Не зрозуміло, на чому вона зосереджеватиме свою увагу. Вона буде займатися удосконаленням проведення ЗНО? Так для цього є УЦОЯО.
Ego
Для читач: Думаю, мова йде про те, що Табачнік і К° прагнуть оцінювати роботу шкіл за результатами ЗНО. Про це розмови вже давно точаться. Звісно, це ще одне "мудре" рішення, яке не має нічого спільного ані з особливостями навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі, чого МОН ніколи не знало, ані зі звичайним здоровим глуздом, чого у чиновників з МОН ніколи не було.
Коментувати
катя
те що вигадали за остані часи в нашій країні з приводу освіти, божевілля. Бідні діти з такою програмою з освіти можна збоживоліти. Ганьба!!!!1
Народ
Табачник тепер може тільки хотіти! На його місці я би вже збирав пожитки і тікав!
555
Для Народ: 100%
Народ
Для Народ: эта скотина уже нажралась, накралась, развалила всю учебную систему, насадила великороский шовинизм и еще жива, мало того еще и при должности! Люди, куда вы смотрите, гнать скотину в шею!
Коментувати