Osvita.ua ЗНО Якісна підготовка до зовнішнього оцінювання-2014
Якісна підготовка до зовнішнього оцінювання-2014
На правах реклами

Підготуватися до відповідальних іспитів можна самостійно, якщо розпочати роботу вже сьогодні

Якісна підготовка до зовнішнього оцінювання-2014

Учасники вступної кампанії до вищих навчальних закладів 2014 року мають складати тести зовнішнього незалежного оцінювання.

Кожен, хто готується складати такі екзамени, добре знає, що шкільних підручників для цього недостатньо. І не тому, що в них бракує теоретичного матеріалу або вправ для тренування, а тому, що матеріал треба розшукувати у багатьох книжках, адже курс із будь-якого предмету вивчається протягом кількох років.

Допомогти випускникам у підготовці до екзаменів допоможуть навчальні посібники: комплексні видання (довідник і тестові завдання з відповідями), експрес-підготовка (тестові відомості, величезна кількість тестових завдань із відповідями) типові тестові завдання (із відповідями).

За допомогою таких видань майбутні абітурієнти зможуть швидко поновити в пам’яті усе вивчене раніше, систематизувати набуті знання й потренуватися у виконанні тестових завдань.

Автори посібників є провідними фахівцями у сфері тестових технологій, користуються авторитетом серед педагогічної спільноти, мають багаторічний досвід викладацької діяльності.

Видання охоплюють усі предмети, що пропонуються для іспитів обов’язково або на вибір: українську мову та літературу, історію України, всесвітню історію, математику, географію, біологію, хімію, фізику, російську мову, світову літературу, іноземні мови.

Понад 560 000 випускників, які користувалися комплектом цих видань, сьогодні є студентами ВНЗ.

Детальну інформацію шукайте на сайті: www.zlatka.com.ua

Освіта.ua
29.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учень
Скажіть будь ласка. А для англійської мови є такі жовті книги 2014 року, бо щось не можу знайти!!! (
Александра
Подскажите пожалуйста пособия для подготовки к ЗНО по Истории Украины
Учитель
З історії України за такими довідниками готуватися не треба. Кращій варіант - репетитор, окрім того, варто подивития на програму ЗНО 2014. Дуже багато візуальних джерел - портрети діячів, пам`ятки ультури, архітектури. Можливо використовувати Довідник (на жаль, не пам`ятаю авторів, але переплутати його неможливо, у твердій обкладинці синьо-жовтого кольоку. Його основні переваги- відповідність програмі та !!!! наявність усіх тих візуальних джерел, які є обов`язковими.
Коментувати
Алекс
Друзья, хватит разводить абитуриентов! На данный момент нет ни одной книги по подготовке адекватной ЗНО2014 года., так как еще нет характеристик и спецификаций тестов ЗНО 2014 и програм ЗНО 2014, следовательно все книги с обложкой ЗНО2014 ничто иное как развод чесных граждан на деньги-меняется только обложка а наполнение не соответствует реалием, которые будут в ЗНО2014. И эта серия желто-голубых книг всегда так делает, им главное денюжка. Стыдно, товарищи, стыдно!
Катрин
Для Алекс: Товарищ Алекс, к Вашему сведению, программа ЗНО по предметам утверждена ещё в 2009 году. Основа не меняется, делаются минимальные дополнения.
Алекс
Программы меняются, спорить не надо, чего только стоит списки персоналий и обьектов культурного наследия по истории, обязательный к распознаванию. О не соблюдении форм вопросов по географии, биологии к реальным в характеристиках утвержденных уцояо я уже молчу. Ждите программу и характеристики тестов 2014 и потом только рекомендуйте пособия, и при этом работайте реально , а не изменяя обложки и все...
Коментувати
Юлія
Що стосується української мови, рекомендую О. М. Авраменко, М. Б. Блажко "Українська мова та література" (довідник), так виглядає: http://donetsk.prom.ua/p15811138-zno-ukrayinska-mova.html. (якісний посібник) Якщо цікавить хрестоматія з української літератури, О. М. Авраменко - http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=34432. Також якісні довідники видавничого дому "Весна": "Крок до ВНЗ": Комплексний довідник. Українська мова і література. З цієї серії придбала довідник з російської мови, дуже задовлена викладанням матеріалу, все чітко і зрозуміло. Зверніть увагу, в цій серії є також посібники, що цікавлять саме Вас! Успіхів! http://bookish.com.ua/brands/krok_do_vnz
лариса
підкажіть будь ласка по яким книжкам краще готуватися до ЗНО з біології укр-мова хімія математика...
Відмінник
Для лариса: Я користувався тернопільськими виданнями. Нормальні...
Вчитель
Рекомендую оцей посібник з математики http://www.ister.in.ua/Knigi/124.htm. Взагалі посібники Істера дуже якісні
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!