Підготовка до ЗНО в Університеті "Україна"
PR

В Університеті "Україна" готують до ЗНО і допомагають визначитися з майбутньою професією

Підготовка до ЗНО в Університеті "Україна"

Університет «Україна» пропонує майбутнім абітурієнтам поглибити знання з улюблених дисциплін на курсах підготовки до ЗНО.

До послуг слухачів курсів потужна навчально-методична база, посібники з основних дисциплін – української мови та літератури, історії України, математики; а також опорні конспекти та завдання, які коригуються відповідно до змін у навчальних програмах.

Вибір дисциплін здійснюється з переліку: математика, англійська мова, географія, українська мова та література, історія України; біологія; фізика; хімія, живопис, малюнок, композиція.

До роботи на підготовчих курсах залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі Університету «Україна». Наприклад, математику викладає завідувач кафедри вищої математики, професор, кандидат фізико-математичних наук О. А. Єрмакова; до творчого конкурсу готує завідувач кафедри дизайну, заслужений діяч мистецтв України А. І. Ломовський.

Слухачі курсів мають можливість готуватися до ЗНО дистанційно. Крім того, вступники на курси підготовки до ЗНО можуть визначити свій інтелектуальний потенціал і професійні схильності за допомогою психологічних тестів, а також пройти незалежне тестування із загальноосвітніх дисциплін для визначення рівня знань.

Про подробиці навчання на курсах підготовки до ЗНО можна дізнатися за телефоном (044) 423-08-27 або на сайті http://www.vmurol.com.ua.

Адреса курсів: м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 (ст. м. Житомирська).

Ліцензія Міністерства освіти і науки України АЕ №270197 від 02.07.2013 року.

Освіта.ua
10.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів