Вадим Слободян склав ЗНО на 600 балів

Всього шість учнів отримали максимальну кількість балів з трьох предметів зовнішнього оцінювання

Вадим Слободян склав ЗНО на 600 балів

Учень з Івано-Франківська Вадим Слободян з трьох предметів ЗНО набрав найвищу кількість балів. У нього та ще п’ятьох українців на триста тисяч цьогорічних випускників найвищі показники з української мови та літератури, історії України, географії.

«Перше повідомлення прийшло з регіонального центру. Нас повідомили про те, що наш учень удостоївся цих двохсот балів з трьох предметів. Для нас це особлива радість, бо це наш дарунок до двадцятиріччя школи», - каже заступник директора школи № 25 Світлана Якимів.

Такий результат – наслідок наполегливої праці. Перемога хлопця заслужена, запевняють педагоги. Вадим – найкращий учень школи та постійний призер всеукраїнських олімпіад.

«Він вчився не на оцінку, а на знання. Це була така його риса характеру. Якщо там щось недовчив, то, зрозуміло, що на наступний раз він вивчить обов’язково», - каже класний керівник успішного учня Святослава Бойчук.

У житті Вадим вихований, комунікабельний, ввічливий та скромний хлопець. Його уподобання: музика, історія та спорт. Любить читати книжки і бачить себе економістом. Його мрія – працювати на благо України і допомагати своєму народові.

«Хотів би стати економістом в Україні. Працювати для своєї держави – оце і є моєю мрією. Хотілось би стати успішною людиною, яка б могла допомогти своїй країні, своєму народові», - говорить Вадим Слободян.

У своєму вихованці вчителі бачать представника майбутньої політичної еліти. Вадиму притаманні велика працездатність, порядність та бажання постійно вчитися.

«Хочу повторити слова відомого політика ХХ століття В’ячеслава Липинського, який говорив, що всі негаразди у нас і в нашій політиці через відсутність національно орієнтованої патріотичної еліти. Я думаю, що Вадим якраз такою елітою у нас стане», - зазначає вчитель історії школи № 25 Наталя Тиханська.

Рекордсмен ЗНО подав документи до кількох столичних вишів: Київської політехніки, Могилянки, але найбільше хотів би навчатися в університеті імені Шевченка. Гордість школи ділиться секретом успіху – щоденно вчитися і наполегливо йти до своєї мети. І чим би не займатися – робити все з Богом у серці. Тоді результат буде найкращий.

ICTV
23.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс
Почему только про него сняли сюжет? Их же несколько человек, набравших 600 баллов . . .
Тест
А толку?! Может в жизни так всё перевернуться, что мужик на заводе будет больше зарабатывать чем он...
чёткий
ботанище
ххх
Вітаю Вадима, але не розумію, чому похвала одному Слободяну. Якщо таких учнів лише 6 на всю державу, то невже так важко було назвати всіх? Наводжу ще один більш показовий приклад - Мартинюк Тетяна (див. Львівський національний університет імені Івана Франка, напрям "математика"): атестат - 200, ЗНО - 600, додатковий бал за перше місце по МАН - 50. Сума балів - 850. Молодець, Тетяна!
Виктория
На сайте Abit-poisk.org.ua указаны Слободян Вадим (Ат./ЗНО -198.10/594.00), так зачем же искажать информацию автору статьи. Парень молодец!!! Остается только задуматься, когда же в нашем правовом государстве не будет подобных ошибок.
Ани
Для Виктория: Возможно, он сдал 4 ЗНО, 3 на 200 и одно на 194. И для того, чтобы поступить на специальность, которую он избрал, требовалось именно это, четвертое?
Коментувати
nicolas2013
Respect bro .... keep going
аноним
Наверное с самого детства тянулся к учебе ...с каждым годом все лучше и лучше ему давалась такая сложная вещь как учеба ..Ведь как и каждому ребенку хочется играться в игры ...или как говорят "не знаешь то что было в первом классе приведет к тому что во 2 классе будет уже тяжелей ....это как цепочка знания ...пропустишь одну и многое потеряно ..Заметка для родителей -следить за детьми и за их развитием _и не надо думать что они сами _не все сами смогут достичь успеха
Nastya 1234
Парень молодец ! Знает чего хочет в жизни...Труд привел его к такому результату ...Пример для подростков ..
Оля
Для Nastya 1234: ТЫ права )Ему такие балы только преимущество для поступления ..Бесплатное обучение заслужил
Коментувати