Пробне ЗНО у Криму відбудеться в штатному режимі

22 березня в Україні відбудеться перша сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО у Криму відбудеться в штатному режимі

У перший день пробного тестування абітурієнти України зможуть скласти тести української мови та літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Пробне ЗНО у Автономній Республіці Крим також відбудеться в штатному режимі. Як повідомили Освіта.ua в Сімферопольському регіональному центрі оцінювання якості освіти, всі абітурієнти зареєстровані на пробне ЗНО зможуть його пройти в місцях зазначених у запрошеннях.

Нагадаємо, метою проведення пробного зовнішнього оцінювання є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування.

Упродовж двох відведених днів, 22 та 29 березня 2014 року, регіональними центрами оцінювання якості освіти буде проведено пробні тестування з усіх тестових предметів, що включені до цьогорічної програми проведення ЗНО.

Отже, 22 березня абітурієнти зможуть пройти тестування української мови та літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської

29 березня 2014 року, відповідно до розкладу пробного ЗНО, відбудуться тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.

Участь у пробному незалежному оцінюванні візьмуть абітурієнти, які пройшли процедуру реєстрації восени минулого року. Учасник зможе взяти участь тільки в одному із тестувань запропонованих в той чи інший день.

Допуск абітурієнтів на пункти тестування здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження), запрошення та квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.

Місце та час проведення пробного ЗНО визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти та вказане у запрошенні на пробне ЗНО, яке абітурієнти можуть роздрукувати самостійно з персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за наступними посиланнями:

Результати пробного тестування учасники зможуть визначити самостійно. Після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.

Пробне зовнішнє оцінювання буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2014 році. Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
21.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
rhbv
Интересно, о при чём тут Украина?!!