Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
007
Скажите, где можно посмотреть номер заяви-реєстраційної картки, если я уже все отправила? Спасибо
Марина
Де саме потрібно писати на копії "згідно з оригіналом" ? В якій частині аркуша?
Оксана
Скільки років будуть дійсні результати ЗНО-2014?
Павло
А якщо я народився після 1 вересня 1997 року, але вже отримав паспорт. Що мені подавати свідотство чи паспорт?
Олег
Для Павло: те що вводили під час реєстрації
Коментувати
Вікторія Матвієнко
Які сторінки паспорта потрібні?
Антонюк Юлія
Достатньо тільки першої сторінки.
Коментувати
Володимир Шпак
Як отримать бланки через інтернет,на ЗНО
ТЕТЯНА
При распечатке на принтере заяви-реєстр.картки не пропечатываются цифры под левым нижним штрих-кодом. Пробовали на разных принтерах и разных компах. Это ошибка? И вообще что обозначают 5 штрих-кодов?
Алена
Для ТЕТЯНА: да, скорее всего, попробуйте заново зарегистрироваться
Анастасия
У мене теж саме, але я читала на сайтi, що нiчого страшного!
Коментувати
2809
скажіть, будь ласка, як внести зміни у пункт, де вказується місце проживання?
Алена
Для 2809: звернутися до регіонального центру або закладу навчання
Коментувати
Юлія
Всім привіт! приєднуйтеся до групи вк http://vk.com/find_a_tutor Там можна як рекомендувати репетитора, так і не рекомендувати, знайти собі репетиторів чи учнів.
Світлана Геннадіївна
Вітаю! Терміново необхідна інформація: дані у довідці навчального закладу про те, що особа дійсно є учнем 11 класу, мають бути надруковані, чи написані від руки? Адміністрація школи стверджує, що друкованою має бути лише форма довідки, а решта інформації має бути вписаною.
Василь
Вітаю! Я навчаюся на 3ому курсі в технікумі на дневному і хочу отримувати паралельно другу освіту.Мені треба бути перейти на заочну форму навчання у технікумі щоб навчатися паралелно у інституті?
Наталья
Внимание! На копиях документов, предоставляемых для регистрации, напишите «Згідно з оригіналом» (без кавычек), поставьте личную подпись и укажите собственную фамилию, инициалы и дату заверения копии. на яких саме документах писати «Згідно з оригіналом»?
Ілона
Що як я оплатила кошти, я але зайшла через 10 днів і пише коди сплутані це можна виправить? чи вже ні? чи треба було в продовж 7 днів це зробить?
0
де реєструватись на пробне ЗНО?
Анна
Скiльки ЗНО можна здавати?
Вікторія
Вітаю! мене цікавить таке питання: мій класний керівник помилився підраховуючи мій середній бал атестата. Нажаль, я цього не помітила вчасно і всі документи подала з неправильним балом. Нещодавно я перерахувала середній бал самостійно і виявилось, що він повинен бути дещо більшим ніж вказано в додатку до атестата. Я можу ще якось вплинути на цю ситуацію чи вже виходу немає і я в будь-якому разу буду приймати участь в конкурсному відборі з тим балом, який вказаний при подачі документів? як можна виправити цю ситуацію і чи взагалі це ще можливо?
Сулейман Арсений
Утерян сертификат с кодом доступа на страницу.Как просмотреть результаты тестирования?
Юра
Вже скоро здавати ЗНО, коли я подавав заявку,потрібно було вказати предмети які я обрав (математика,укр.мова та література,фізика,біологія), а для вступу в потрібний ВУЗ замість біології потрібна географія.Можливо змінити предмет коли заявка на ЗНО вже була відправлена і чи не виникне проблем потім з вступом в ВНЗ і чи приймуть (захочуть)взагалі робити такі зміни ради одної людини???Якщо так,то як це можливо зробити???
Олексей
Я здаю укр.мову та літературу, математику, історію, світову літературу...Але передумав щодо вибору університету і мені потрібно здавати біологію замість математики чи світової...Можу я зараз змінити предмет, чи є інші якісь умови?
Коновалова Кристина
Я загубила Контрольно-інформаційний лист,що робити??Мені потрібно перевірити стан обробки реєстраційних документів на сайті зно-2013.