Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лілія
доброго дня, я отримала сертифікат РЕТ. чи зарахують мені ЗНО з англійської?
makoVka
Добрий день!Чи потрібно прописка задля реєстраціїв зно
Уляна
Я відправила документи для реєстрації,я переглянула обробку і виявила,що мене не зареєстровано для здачі зно.що робити?потрібно ще раз реєструватися і відправляти всі документи чи лише деякі?
Святослав
чи можна зареєструватись та здавати зно не за місцем прописки?
ююю
МОЖНО ТАК,ЧТО Я БДУ СДАВАТЬ ЗНО В КИВЕ,А ДОКУМЕНТЫ ОТПРАВЛЮ С КРИВОГО РОГО?
vika1991
potishe
Надія
Скажіть що робити,якщо я написала на довідці з навчального закладу згідно з оригіналом,хоча це і є оригінал,це може стати причиною відмови для участі у ЗНО?зарання дякую
Вікторія Мазуркевич
Я навчаюсь в коледжі на 2 курсі, проте хочу поступати у 2014 році у унівеситет, скажіть, яку з форм мені вказувати:"Випускник минулих років" чи "Закінчую вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації у 2014 році"?
Катя
Добрий день!Чи потрібно прописка задля реєстраціїв зно
Дар'я
Мое имя пишется на украинском языке через апостроф. Когда я заполняю регистрационную карточку то апостроф писать рядом с буквой "р" или в отдельном квадратике ставить апостроф?
Маша
Якшо закінчили школу в 2013 році, і в 2014 хочу ще раз здати зно,який документ потрібно брати зі школи,чи потрібно просто копію атестата?
Іван-Василь
в мене таке питання,вони лист мені назад будуть відправляти по інформації яка вказана в реєстраційній карті чи по адресу з якого прийшов лист?в регстраційній карті я написавадресою за якою прописаний і хочу здавати ЗНО але відправив зовсім з іншого адресу і іншого індексу.Щомені робити?відзивати лист ?
Йожеф
На довідці з навчального закладу відсутный кутовий штамп, замість нього вказані ідентифікаційний код, код МФО, та ін. Чи дійсна вона для відправки?
Татьяна
А если потеряли атестат об окончании школы, что делать? И можна заменить на "довідку" со школы в которой ты учился...
Анастасия
Щось треба писати в заяві на цифрах 2014?
Олена
Де потрібно писати на копії "згідно з оригіналом"?Підскажіть будь-ласка.
Adele
Я користуюсь системою Mac OS і ваша програма реєстрації ЗНО не підтримується моєю операційною системою. Можете написати і для Mac OS програму?)
саша
Я живу в Деснянском районе, а учусь в Подольском, где я буду сдавать ЗНО?
Поліна
Чи можна у заяві використати фотокартки з попереднього року?
Юлия
Cкажите если я не законила колледж и не забрала до сих пор свои документы могу ли я зарегистрироваться на зно без атестата?