Розпочато реєстрацію на ЗНО 2014 року

До 5 березня регіональні центри оцінювання здійснюватимуть реєстрацію учасників ЗНО-2014

Розпочато реєстрацію на ЗНО 2014 року

Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи.

Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 3 січня до 5 березня 2014 року. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.

Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми та відправивши реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також, у разі необхідності майбутні абітурієнти можуть звернутися за допомогою до одного з 176 пунктів реєстрації відкритих в усіх регіонах України.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є «Сертифікат учасника ЗНО», що надсилається учаснику рекомендованим листом на поштову адресу вказану у реєстраційних документах. Зазначена адреса також використовується при розподіленні абітурієнтів між пунктами тестування.

Нагадаємо, у 2014 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, світової літератури, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищого навчального закладу.

Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на ЗНО-2014 та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
03.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
люба
я здавала ЗНО в 2009. Воно ще дійсне на 2014?
Маруся
А можна замість паспорта свідоцтво про народження? Можу не встигнути зробити..
Тарас Стецик
Где посмотреть зареганый я или нет ?!
Инна
эсли у меня есть довідка где я учусь,то надо ли еще отправлять копию паспорта?
АНЯ
Скажіть будь-ласка, якщо я здавала ЗНО в 2011 році воно ще дійсне на 2014 рік,,, або напешіть де це можна дізнатися????
Софія
Для АНЯ: так воно дійсне
Коментувати
007
Скажите, где можно посмотреть номер заяви-реєстраційної картки, если я уже все отправила? Спасибо
Irene
можливо, хтось знає, в чому полягає різниця у навчанні між перекладом з англійської в КПІ і КНУ) де на що більше звертають увагу) і взагалі де готують краще)
Анна
Для Irene: В КПИ технический перевод, в КНУ просто перевод. В КПИ на первом курсе есть физика,химия,высшая математика,в КНУ этих предметов нет. Если взять студента Шевченко и студента Политеха,то каждый наверное будет доказывать, что у них лучше. Про КПИ я больше знаю( т.к.косвенно связана с ним),про Шевченко почти ничего,но думаю, что возможно там лучше готовят, так как институту филологии КНУ намного больше лет, чем факультету лнгвистики КПИ. Хотя при большом желании учиться и из Драгоманова можно выйти классным переводчиком)))
Коментувати
007
довiдку з навчального закладу треба вiдправляти оригiналом чи копiєю?
Алла Хают
Для 007: оригінал
Оля666
А якщо не вчусь ні де то без довідки?
Анна
тогда копию аттестата
Коментувати
катя
ЗНО дійсне один рік? Тобто, якщо я здавала у 2013 році, я можу із цими ж резульатами подавати документи цього року?
Ева
Для катя: да,этот результат будет действителен
умка
а не три роки дійсне результат зно?
Коментувати
илона
Хочю здать хорошо зно и поступить в хороший вуз
Арт
1 крок вперед - 2 назад... це одним реченням опис нашої освіти. Цьогоріч я закінчую мед. коледж, хочу поступати в університет і знову приходиться здавати ЗНО. І те, що закінчив з червоним дипломом і є дійсно знання - то нікого не хвилює. От і постає очевидне питання: навіщо мені та шкільна програма, щоб знову її здавати, якщо я йду на споріднену дисципліну? А навчатися коштом власним в мене можливості немає. (ЗНО приходиться перездавати, бо великий рейтинг в мед. вузи, куди бал мій не проходить на бюджет)
носа
Для Арт: это очень хорошо, что такие как Вы с низкими балами не проходят в мед, достали эти все "лобанвы" и "роменеки"
Оксана
Так потрібно одразу йти до ВУЗу! Тому тепер всі, хто пішли в коледжі, будуть шкодувати, а нам вчителі про це ще в 9 класі казали, між іншим
Коментувати
Светлана Иванова
Обурююся тим, що дозволено складати тільки 4 зно, це обмежує можливості , тепер людина не може подати одночасно документи, наприклад, до медінституту та на гуманітарний профіль. Влада економить на 5-ОМУ ЗНО і це призведе до дифіциту спеціалістів інженерних та медичних спеціальностей. зате будуть зайві гуманітарії.
носа
Для Светлана Иванова: дефицит? насмешили.... Так не подавайте куда не попадя и никакого дефицита гуманитариев или медиков не будет
Коментувати
юлия
це реєстрація дійсна і для тих хто йде після 9 класу вчитися в колледж?
Ира
Для юлия: это только для 11-классников
Коментувати
Максим
Мені треба завантажити програму для реестраціі ЗНО, отримати заяву-реєстраційну картку, а потім відправити усі необхідно докуманти разім із заяво-реєстраційною карткою листом до регіонального реестраційного центру?
Олечка Тарасенко
Коли надсилати копію паспорта, то чи обов"язково мати прописку?
Анна
Для Олечка Тарасенко: Вы должны отослать только 1-2 страницы паспорта,прописка не нужна.
Марина
Якщо я буду подавати сертифікати ЗНО у 2014 до ВНЗ за 2013 рік, я матиму можливість потрапити на бюджет?
Анна
Да, конечно,не волнуйтесь))
Коментувати
Катя
якщо ти навчаєшся у ВНЗ, чи можна при цьому здавати ЗНО і знову вступати на бюджет в інший ВНЗ, забравши документи з попереднього?
Анна
Для Катя: Можете, пока вы не получили диплом бакалавра, Вы можете хоть каждый год менять институты( бюджет)
Коментувати
Алина
якщо складання ЗНО з якогось предмета співпаде в мене з днем здачі екзамену в університеті, де я наразі навчаюся, яка можлива процедура в даній ситуації? це додаткова сесія? як на неї реєструватися? звісно що я ще не знаю розклад майбутніх екзаменів в університеті.
Анна
Для Алина: Нет,к сожалению Ваша причина не считается уважительной и к дополнительной сесии Вас не допустят((( Придется договариваться в ВУЗе.
Коментувати
Катерина
в інструкції написано "копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);", а якщо мені виповнилось 16 років після 1 верезня 2013 але в мене є паспорт. Що відправляти копію свідоцтва чи паспорта?
Ксюня
Для Катерина: паспорта
Коментувати
Саша
Як правильно зареєструватися на ЗНО!
Ксюня
Для Саша: выполите пошагово инструкцию на http://testportal.gov.ua/register/
Mamkoeb
Для Саша:шлю*а ебу*ая иди нах*й отсюда!
Коментувати
Ілля
Скажіть ,будь ласка, чи можу я здавати ЗНО з 3 предметів??
Александр
Для Ілля: да,3 предмета минимум,если в этом году выпускаешься
Серега
можете 3 или даже 4, и неважно в каком году Вы выпускаетесь
Леся Манакова
От 1 до 4-х предметов. Главное, чтобы не больше 4.
Коментувати