Підготовка до ЗНО з Університетом "КРОК"
PR

Одинадцятикласників та випускників минулих років запрошують підготуватися до складання ЗНО

Підготовка до ЗНО з Університетом "КРОК"

На початку осені, коли вщухають пристрасті довкола літньої вступної кампанії, розпочинається набір слухачів на підготовчі курси. В Університеті "КРОК" діяльність з підготовки абітурієнтів до вступу бере початок з середини 90-х років. На сьогодні серед колишніх слухачів програм департаменту довузівської підготовки навчального закладу - студенти та випускники багатьох ВНЗ України як державної, так і недержавної форм власності.

Та все ж багато з колишніх слухачів підготовчих курсів вирішують пов’язати свою долю з "КРОКом", відчувши його привітну атмосферу та познайомившись із можливостями, які надає вищий навчальний заклад своїм студентам.

Підготовка до ЗНО в Університеті "КРОК" полягає у систематизації знань та отриманні додаткової інформації з чотирьох предметів. Обов’язковими для вивчення є українська мова та література. Інші два предмети обираються слухачем самостійно із запропонованого переліку: математика, географія, історія України, всесвітня історія та англійська мова.

Відвідувати заняття, що триватимуть сім місяців, можна щосуботи з 9.00 до 15.00 або двічі на тиждень у будні – з 16.00 до 18.50.

Працюють також заочні підготовчі курси, слухачі яких виконують завдання надіслані їм поштою.

Викладають на курсах досвідчені фахівці з університету та коледжів, що входять до його складу.

Слухачі забезпечуються усіма необхідними навчально-методичними матеріалами та можуть користуватися бібліотекою і комп’ютерними класами, а також брати активну участь у культурному та громадському житті навчального закладу, профорієнтаційних програмах для вступників тощо.

Випускники курсів отримують сертифікати, що дають право на знижки в оплаті навчання у разі вступу до Університету "КРОК".

Бажаючі відвідувати заняття можуть заповнити на сайті навчального закладу попередню електронну заявку. Після її заповнення з майбутнім слухачем зв’яжеться фахівець департаменту довузівської підготовки та надасть усю необхідну інформацію.

Більш детально про запис та навчання на курсах можна дізнатися за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.

Освіта.ua
29.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів