Електронні підручники для 1-го класу НУШ

Електронні версії підручників для використання у 1-х класах Нової української школи

Електронні підручники для 1-го класу НУШ

Українська мова. Буквар

Математика

Я досліджую світ

Мистецтво

Мови національних меншин

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

Підручники для закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою 1 клас

Підручники для шкіл з навчанням російською мовою 1 клас

Підручники для шкіл з навчанням румунською мовою 1 клас

Підручники для шкіл з навчанням угорською мовою 1 клас

Освіта.ua
30.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Це просто якийсь жах. Буквар Пономарьова - це ви називаєте навчання в ігровій формі? Ми віддаємо дітей на навчання в 6 років і вони відразу починають читати тексти? Де вивчення складів? Не кожній дитині легко дається читання. Ми отримали підручник, але навіть я не можу допомогти дитині його зрозуміти. А у вчителя не вистачає часу на уроці все пояснити. Довелося купувати самостійно буквар іншого автора, бо виданий школою буквар непідготовленій дитині читати дуже важко.
Валерий Васильевич
Для Інна: Пономарьов винний в тому що ви дитину до школи не підготували?
Александр
То есть, по Вашему мнению, Валерий Васильевич, ВСЕ родители Украины должны еще до школы научить детей читать и считать? Какова, в таком случае, роль школы? Пусть тогда родители учат детей сами, а в школу они (дети) будут приходить поржать и на смартфонах поиграть. И еще - некорректно переводить разговор из обсуждения конкретной темы в плоскость оценки личности. Это мое мнение.
Оксана
Ви маєте на увазі Буквар Катерини Пономарьової? Дуже гарний Буквар. Як вчитель можу сказать, давно таких не було. І склади, і завдання для роботи в парах, і тексти чудові. Із задоволенням навчались у цьому році
Коментувати
Миколаївна
Де підручники обіцяли на 1жовтня вже 12 а потім канікули так 2 місяця в школі без підручників . Зато закупили кубики та шаріки оце ваш дидактичний матеріал? Замість навчання грамоти ігри. Кого ви хочете отримати після закінчення НУШ?
unforgiven 2
Засуньте їх собі в *опу. Дітям потрібні реальні підручники.
Людмила
Для "совесть": видавництва не мають права продавати комерційні тиражі нових підручників, поки не виконають держзамовлення для шкіл.
jkty
Пані Гриневич. а де підручники для першокласників? Будемо їх вчити за допомогою пальчиків? Кажете, що зошити з друкованою основою не потрібні? А як закріплювати матеріал? Зошити до Мітчел коштують 100 грн...Кажете, що батьки не повинні купляти зошити...А результат та ефективність навчання не беруться до уваги..Забрехались ви зі своєю НУШ..
Іван
хто знає,чи може в першому класі бути платне вивчення англійської?Додаткове,до наявних 2 годин ще 2-3 платні?Думаю ,що не можна,але у нам масово це роблять.
Галина
Для Іван: Всі уроки, які батьки хочуть аби діти відвідували зверх затвердженої тарифікації маєть оплачуватись. Ми свого часу оплачували уроки праці для хлопців, оскільки кількість учнів в класі не дозволяла ділити його на уроки для дівчат та хлопців окремо, а оскільки хлопців було значно менше (9 з 24), в тарифікації затверджено було саме "дівчачі" уроки праці. Мамочки хлопців висловили бажання аби хлопці навчались саме "хлопчачій" праці, а тому були оформлені дані уроки як платні послуги. Тут важливе саме бажання батьків, які власне і платать за ці уроки. Школа не має права нав’язувати.
Коментувати
совесть
І поки видавництва НЕ ЗАРОБЛЯТЬ на продажі НОВИХ підручників на базарах(книгарнях) увесь вересень-жовтень-липень, бо справжні батьки не можуть, щоб їхні діти були з напівпорожніми портфелями, у школах не буде підручників. Бізнес..., він такий?
Andrew
Для совесть: НаХуй в топку)))
Коментувати