Osvita.ua Середня освіта Електронні підручники Електронні підручники для 1-го класу НУШ
Електронні підручники для 1-го класу НУШ

Електронні версії підручників для використання у 1-х класах Нової української школи

Електронні підручники для 1-го класу НУШ

Українська мова. Буквар

Математика

Я досліджую світ

Мистецтво

Мови національних меншин

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

Підручники для закладів загальної середньої освіти з навчанням польською мовою 1 клас

Підручники для шкіл з навчанням російською мовою 1 клас

Підручники для шкіл з навчанням румунською мовою 1 клас

Підручники для шкіл з навчанням угорською мовою 1 клас

Освіта.ua
30.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Це просто якийсь жах. Буквар Пономарьова - це ви називаєте навчання в ігровій формі? Ми віддаємо дітей на навчання в 6 років і вони відразу починають читати тексти? Де вивчення складів? Не кожній дитині легко дається читання. Ми отримали підручник, але навіть я не можу допомогти дитині його зрозуміти. А у вчителя не вистачає часу на уроці все пояснити. Довелося купувати самостійно буквар іншого автора, бо виданий школою буквар непідготовленій дитині читати дуже важко.
Миколаївна
Де підручники обіцяли на 1жовтня вже 12 а потім канікули так 2 місяця в школі без підручників . Зато закупили кубики та шаріки оце ваш дидактичний матеріал? Замість навчання грамоти ігри. Кого ви хочете отримати після закінчення НУШ?
unforgiven 2
Засуньте їх собі в *опу. Дітям потрібні реальні підручники.
Людмила
Для "совесть": видавництва не мають права продавати комерційні тиражі нових підручників, поки не виконають держзамовлення для шкіл.
jkty
Пані Гриневич. а де підручники для першокласників? Будемо їх вчити за допомогою пальчиків? Кажете, що зошити з друкованою основою не потрібні? А як закріплювати матеріал? Зошити до Мітчел коштують 100 грн...Кажете, що батьки не повинні купляти зошити...А результат та ефективність навчання не беруться до уваги..Забрехались ви зі своєю НУШ..
Іван
хто знає,чи може в першому класі бути платне вивчення англійської?Додаткове,до наявних 2 годин ще 2-3 платні?Думаю ,що не можна,але у нам масово це роблять.
Галина
Для Іван: Всі уроки, які батьки хочуть аби діти відвідували зверх затвердженої тарифікації маєть оплачуватись. Ми свого часу оплачували уроки праці для хлопців, оскільки кількість учнів в класі не дозволяла ділити його на уроки для дівчат та хлопців окремо, а оскільки хлопців було значно менше (9 з 24), в тарифікації затверджено було саме "дівчачі" уроки праці. Мамочки хлопців висловили бажання аби хлопці навчались саме "хлопчачій" праці, а тому були оформлені дані уроки як платні послуги. Тут важливе саме бажання батьків, які власне і платать за ці уроки. Школа не має права нав’язувати.
Коментувати
совесть
І поки видавництва НЕ ЗАРОБЛЯТЬ на продажі НОВИХ підручників на базарах(книгарнях) увесь вересень-жовтень-липень, бо справжні батьки не можуть, щоб їхні діти були з напівпорожніми портфелями, у школах не буде підручників. Бізнес..., він такий?
Andrew
Для совесть: НаХуй в топку)))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!