Osvita.ua Середня освіта Електронні підручники Підручники для 1 класу Скоропад Я. М. «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням з німецької мови: підручник для 1 класу»
Скоропад Я. М. «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням з німецької мови: підручник для 1 класу»

Електронна версія підручника для першого класу «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням з німецької мови: підручник для 1 класу», автор Я. М. Скоропад, Видавництво «Світ», 2012 рік

Скоропад Я. М. «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням з німецької мови: підручник для 1 класу»

Підручник для 1 класу «Німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням з німецької мови: підручник для 1 класу» рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ МОНмолодьспорту України від 07.02.2012 р. № 118). Підручник видано за рахунок державних коштів. Продаж підручника заборонено. Експертизу підручника здійснював Інститут педагогіки НАПН України.

Скачати підручник ви можете за наступним посиланням на сайті видавництва «Світ»: http://svit.gov.ua/download/Skoropad_ABC_1.pdf.

Завантажити електронні версії інших підручників для першого класу ви можете за наступним посиланням: http://osvita.ua/school/textbook/1klass/

Про непрацююче посилання на підручник ви можете повідомити на електронну пошту office@osvita.ua.

Освіта.ua
22.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!