Несвіт А. М. «Англійська мова: підручник для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів»

Електронна версія підручника для першого класу «Англійська мова: підручник для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів», автор Несвіт А. М., Видавництво «Генеза», 2012 рік

Несвіт А. М. «Англійська мова: підручник для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів»

Вступне слово автора: Ви тримаєте в руках свій перший підручник з англійської мови. Разом з його героями – Анею і Данилом та їхньою вчителькою Міс Елісон – ви вивчите літери англійського алфавіту, перші слова, навчитесь розповідати про свою родину та друзів, іграшки, улюблені свята, шкільне життя та навколишній світ. Англійська мова – мова міжнародного спіл­кування. Оволодівши нею, ви зможете знайти друзів у будь-якому куточку нашої планети, дізнаєтесь про їхні вподобання, сімейні та шкільні традиції.

Скачати підручник ви можете за наступним посиланням на сайті видавництва «Генеза» http://www.geneza.ua/media/content/nesvit_am_p_1eng_(41-11)_v-[site].pdf.


Завантажити електронні версії інших підручників для першого класу ви можете за наступним посиланням: http://osvita.ua/school/textbook/1klass/


Про непрацююче посилання на підручник ви можете повідомити на електронну пошту office@osvita.ua.

Освіта.ua
20.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Підручник жахливий! Діти 1й клас із сльозами відкривають підручник. Жодного перекладу, транскрипції чи хоч якихось підказок. Як може стояти завдання, спілкуйся англійською, якщо вони навіть не вчать алфавіт. Дома батькам вчити - теж не вихід, особливо тим, хто і сам не вивчав англійську.
Саша
Купити підручник http://gbooks.in.ua/pidruchniki-dlya-1-klasu/anglijska-mova-1-klas-nesvit.html

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!