Астрономія (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.). 11 клас з навчанням молдовською / румунською мовами (Сиротюк, Мирошніченко)

Онлайн-версія підручника з астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською / молдовською мовами авторів Сиротюк В. Д., Мирошніченко Ю. Б.

Електронна версія чинного підручника з астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською або румунською мовами авторів Сиротюк В. Д., Мирошніченко Ю. Б.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з астрономії на рівні стандарт за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С. для учнів 11 класу закладів з навчанням молдовською / румунською мовами, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
06.10.2021