Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту). 11 клас з навчанням молдовською / румунською мовами (Мерзляк, Номіровський та ін.)

Онлайн-версія підручника з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською / молдовською мовами авторів Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А. та ін.

Електронна версія чинного підручника з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською або румунською мовами авторів Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту) для учнів 11 класу закладів з навчанням молдовською / румунською мовами, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
06.10.2021