Астрономія (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.). 11 клас (Пришляк)

Онлайн-версія підручника з астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти автора Пришляк М. П.

Електронна версія чинного підручника з астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти автора Пришляк М. П.

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 472).

Представлений підручник містить систематизований виклад навчального матеріалу з астрономії (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.) для учнів 11 класу, що відповідає Державному стандарту базової та повної загальної середньої освіти та чинній освітній програмі з цього навчального предмета.

Електронну версію підручника можна завантажити з сайту Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

ЗАВАНТАЖИТИ ПІДРУЧНИК

Освіта.ua
06.10.2021