Онлайн-тести ЗНО для вчителів з мови та математики

Тести були запропоновані педагогам, які взяли участь у першому етапі пілотної сертифікації

Онлайн-тести ЗНО для вчителів з мови та математики

Сайт Освіта.ua пропонує усім охочим пройти онлайн тести ЗНО, які були запропоновані вчителям української мови та літератури й математики, які взяли участь у першому етапі пілотної сертифікації.

Кожен тест для вчителів містить 90 завдань. На виконання всього тесту відводиться 180 хвилин.

Тест для вчителів мовно-літературної освітньої галузі містить завдання двох форм: з вибором однієї правильної відповіді (82 завдання) та на встановлення відповідності (8 завдань).

Тест для вчителів математики містить завдання трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді (75 завдань), на встановлення відповідності (5 завдань) та відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань).

Для успішного проходження незалежного тестування учасникам необхідно набрати не менш ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів.

Максимальна кількість балів, яку може набрати вчитель української мови та літератури, правильно виконавши всі завдання тесту, – 114, пороговий бал становить 69 балів.

Максимальна кількість балів, яку можуть набрати вчителі математики, правильно виконавши всі завдання сертифікаційного тесту, – 110, для них пороговий бал становить 66 балів.

ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

ТЕСТ З МАТЕМАТИКИ

Освіта.ua
15.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів