Завершено третій етап сертифікації вчителів

Результати сертифікації педагогічні працівники дізнаються до 9 грудня у своїх особистих кабінетах

Завершено третій етап сертифікації вчителів

В Україні завершився третій етап сертифікації вчителів початкових класів.

Цей етап передбачав вивчення практичного досвіду роботи вчителя.

Оцінювання професійних компетентностей пройшло 1317 учителів початкових класів.

У ході оцінювання експерти використовували спостереження за навчальними заняттями та їх самоаналізом, аналіз самопрезентації учасника сертифікації та проведення з ним інтерв’ю.

У Державній службі якості освіти зазначили, що вперше на третьому етапі було використано електронну форму експертного висновку.

«Це дало змогу в умовах воєнного стану оперативно працювати з документами, позбутися фінансових витрат на їх пересилання та залучити експертів, які перебувають за кордоном», - підкреслили в Держслужбі.

Результати сертифікації учасники дізнаються до 9 грудня у своїх особистих кабінетах.

Освіта.ua
22.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Л
Ключове слово"ЕКСПЕРТИ", які перевіряють учителів, які працюють під час війни: волонтерять, проводять уроки, виховні заходи, чергують вдень і вночі біля ВПО, відповідають за учнів під час тривог та навчального процесу, стережуть дітей, до пізнього вечора в укриттях, бо батьки не забирають дітей тощо.... А "перевіряючі" за кордоном і спокійно кавовою ложечкою "перевіряють " учительські мізки та нададуть"цінні " рекомендації. ПОЗОРИЩЕ!!!!
BELUGA SMS
Коли я була мала, то в нас вчителькою молодших класів робило дві жінки по півставки - бухгалтерша і кухарка столової. І нічого!