МОН розроблено програму ЗНО для вчителів початкової школи

Програма призначена для оцінювання фахових знань учителів початкових класів

МОН розроблено програму ЗНО для вчителів початкової школи

Міністерством освіти і науки розроблений проект Програми незалежного тестування знань та умінь учителів початкових класів.

Проект документа запропонований для громадського обговорення, що триватиме до 15 лютого.

Програма призначена для оцінювання фахових знань та вмінь учителів початкових класів, що проводиться у межах сертифікації педагогічних працівників.

Незалежне тестування є одним з трьох інструментів сертифікації вчителів початкових класів та застосовується для перевірки фахових знань та умінь як складових професійних компетентностей вчителя початкової школи відповідно до трудових функцій.

Програму структуровано відповідно до трудових функцій, визначених  Професійним стандартом: управління освітнім процесом, навчання учнів предметів; партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу; участь в організації безпечного та здорового освітнього середовища.

Кожен розділ програми містить підрозділи, що відповідають професійним компетентностям вчителя початкової школи згідно з Професійним стандартом.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту Програми приймаються у довільній формі на електронну адресу: alevtyna.lototska@mon.gov.ua.

Освіта.ua
01.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Як у мене , вчителя, буде зарплата і првілегії, як у депутата, я не проти ЗНО. А пока я виживаю, і думаю як провести уурок, не маючи ніякого оснащення, інтернету, і маючи теперішніх батьків і учнів, то ні!, І скільки можна експерементувати над цими вчителями!?!? Дайте спокійно працюватти!
Виборець
А можна програму ЗНО презеденда, депутата і міністра винисти на обговорення , затвердити і провести ЗНО?
399
Для Виборець: ПрезИдента
Аліна
Винести
Коментувати