Цього року сертифікацію пройшли 58% вчителів-учасників

1025 учителів початкових класів пройшли сертифікацію та отримають відповідні документи

Цього року сертифікацію пройшли 58% вчителів-учасників

1025 учителів початкових класів (58,4% від зареєстрованих), які за результатами вивчення практичного досвіду роботи набрали 94 бали та більше, успішно пройшли сертифікацію цьогоріч.

Про це повідомили у Державній службі якості освіти за результатами проведення сертифікації у 2021 році.

До 24 грудня всі сертифіковані вчителі отримають відповідні документи, що дають право на присвоєння педагогічному працівнику наступної чи підтвердження наявної вищої кваліфікаційної категорії, а також на 20% доплату до ставки заробітної плати.

Загалом, протягом трьох років у пілотуванні сертифікації педагогічних працівників взяло участь 4 170 учителів початкових класів, з них успішно пройшли – 2 632 (63%).

Освіта.ua
13.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
А як впливає на рівень вкладання предмета те що вчитель не вгадав усі 4 ознаки компетентності, або не знає чи потрібен підпис профорга на річному плані роботи школи? Викинте маразми НУШу , залиште лише питання по предмету
Экзитпол
Для Олекса Позняк: А как изменяется уровень учителя, который не знает признаки удушья, отравления или шока? Или просто не хочет вмешиваться в буллинг или вымогательство? Как оценить уровень родителей, которые не знают признаки беременности или наркотической интоксикации? Чему научат и чем помогут своим детям? Помню как более 2000 старшеклассников (9-11 класс) не смогли вменяемо ответить на простейшие вопросы вроде: что нужно делать если в лифте собирается ехать кто-то незнакомый или если кто-то ломает входную дверь в квартиру и больше никого нет дома. Более того, их родители часто и сами не могли чётко и быстро ответить, что уже показывает уровень.
Коментувати
Ось так
ДоНУШувалися! Вчителька під час уроків слухає лекції. Бо адміністрація школи не відпускає її на курси!!! (економія коштів на замінах собі на премію!) І це ще тільки початок! Прийде обов’язкова сертифікація і навчання зникне з шкіл, бо вчителі будуть змушені самі готуватися до тестів, перевірок і відкритих уроків, а не проводити урок.
Олекса Позняк
Для Ось так: це правда. Або учитель працює на дітей або готується до перевірок і сертифікацій. Бо готувати уроки тоді вже немає коли. Ліля і НУШ горіть у пеклі
Коментувати
Валентина
Який відсоток учасників сертифікації не впорався з тестом?
399
Для Валентина: 100% - 58% = ? Ось такі у нас ПЕЗДАГОГИ.
993
Для 399: Яка плата - така і робота! А ти що хотіло, академіків за 5-7 тисяч у місяць? Це Шкарлюга десь набрав оту статистику у 14 тисяч, а реальність зовсім інша!
Koba
Для 399: Можливо вони просто запiзднилися...
Коментувати
Герон
Как же хорошо и даже по своему чудесно. А что случилось с почти половиной - 41,6% учителей-участников?
Олекса Позняк
Для Герон: Будуть викладати за меньшу зарплату. І не думайте що вони гірші.Просто вони не мали часу вивчати маразми нашої педагогіки бо займались вашими дітьми
Коментувати