На сертифікацію вже зареєструвалося понад 800 вчителів

Cтаном на 21 cічня 838 учителів початкових класів виявили бажання взяти участь у сертифікації

На сертифікацію вже зареєструвалося понад 800 вчителів

Cтаном на 21 cічня 838 учителів початкових класів виявили бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників і сформували реєстраційні картки-заяви.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Водночас в УЦОЯО зазначають, що процедура участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно й проводитиметься у два етапи: основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону; додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.

Граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації вже вичерпано в Чернівецькій і Чернігівській областях.

Процедура реєстрації

Освіта.ua
21.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
BBNN
Новий міністр та його старе оточення від попередніх продовжують знищення української освіти - придумали сертифкацію, атестацію по новому, аудит шкіл на якість освіти, пілотні проєкти і все це на голову українського вчителя - чи витримає чи зламається. Бо все банально просто ---ГРОШІ--- бо ми ж бюджетники і про дітей ніхто не дума бо дурнями керувати легше...
Іван
Справа дуже хороша і атестуватись три роки не потрібно! У РІК ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА ВАМ АВТОМАТИЧНО ПІДВИЩАТЬ КАТЕГОРІЮ. ВАМ НЕ ПОТРІБНО ПІДТВЕРДЖУВАТИ КУРСОВУ ПЕРЕПІДГОТОВКУ І ВАША ЗАРПЛАТА ВИЩА НА 20 ВІТСОТКІВ ТРИ РОКИ ПОСПІЛЬ. Не вірте скигленню слабких вчителів,нездатних пройти сертифікацію!
ВЧИТЕЛЬ
Для Іван: шановний ви або провокотор або міністерський підлабузник або соросівський грантоїд ---- сертифікація не повинна коштувати 20% як мінімум 50% і на п"ять років!!!
3999
Для Івана. Живі особини не сертифікуються, це по-перше, а по друге - процес сертифікації це недовіра до дипломів державного зразка, виданих ЗВО, та приниження людської гідності. А СУДЬИ КТО?
Мадам
Сертифікація - справа добровільна.До чого оце ваше бла-бла-бла про про недовіру, приниження іт.д. не проходьт сертифікацію і все.
Коментувати
VFCNTH
Та схаменіться шановні, чи Вам потрібно витрачати свій час, свою нервову систему на міністерські нововведеня - і через три роки знову, а ще й атестація!!! А в 2020 році сертифікацію не пройшли 40% вчителів і де вони - як працювали так і працюють бо в школах скоро нікому буде працювати -- в Дніпрі не вистачає близько 180 вчителів різних напрямів, в Харкові втричі більше, а також в інших містах України!!! Так кому потрібна НЕПОТРІБНА сертифікація ???