Розпочалась реєстрація вчителів для участі у сертифікації-2021

Реєстрацію буде достроково припинено в разі, якщо 2000 вчителів сформують бланки заяв

Розпочалась реєстрація вчителів для участі у сертифікації-2021

18 січня розпочалася реєстрація для участі в сертифікації вчителів початкових класів в 2021 році.

Участь у сертифікації можуть взяти учителі початкових класів, які мають стаж педагогічної роботи не менше двох років.

Для реєстрації необхідно створити й заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, підготувати комплект реєстраційних документів і надіслати його до відповідного регіонального центру.

Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року й проводитиметься у два етапи:

  • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.

Реєстрацію для проходження сертифікації у 2021 році буде достроково припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

розпочати реєстрацію

Освіта.ua
18.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила Анатоліївна
Цікаво, багато вже дуреп зареєструвалося? Вчителі, ви де свою гідність загубили? Кому ви хочете, довести, що чогось варті? Все одно цінувати васні влада, ні батьки не будуть, як би ви не пнулись
Тотошка
За зарплату уборщицы учителям ещё и сертификацию? Учителя,у вас есть вообще " гідність"?? Вспомните, что Коболева и Витренко никто не сертифицирует с их миллионными зарплатами!
vfcnth
Шановні та схаменіться!!! Яка реєстрація ??? Кому потрібна ця сертифікація на три роки, а потім ще й атестація!!! Сертифікація минулого року з тріском провалена і це показує, що вона непотрібна... Якщо Ви вважаєте себе ПРОФЕСІОНАЛОМ своєї справи та на який ляд принижувати себе перед "міністерськими чинушами"...