Визначено правила ЗНО для вчителів початкових класів

Правила визначають засади проведення тестування знань та вмінь учасників сертифікації

Визначено правила ЗНО для вчителів початкових класів

Українським центром оцінювання якості освіти затверджені правила проходження ЗНО для учителів початкових класів, які виявлять бажання взяти участь у сертифікації в 2021 році.

Документ визначає засади проведення тестування фахових знань та вмінь учасників сертифікації, а також вимоги до його проходження.

Тест ЗНО складатиметься зі 100 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування зможе отримати максимум 1 бал.

Для успішного складання іспиту вчителям необхідно набрати не менше 60 балів. Ті учасники, які не подолають визначений пороговий бал, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Завдання незалежного тестування укладатимуться відповідно до Програми незалежного тестування фахових знань і умінь учителів початкової школи та Характеристики тесту.

Тестування відбудеться 27 лютого 2021 року. Реєстрація учасників триватиме з 18 до 31 січня.

Як відомо, у 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь 2 тисячі вчителів.

Для ознайомлення з прикладами тестових завдань вчителі можуть скористатись сайтом ЗНО-ОНЛАЙН, на якому розміщені демонстраційний варіант тесту ЗНО для вчителів та тест, що складали учасники сертифікації у 2020 році.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
21.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила Чайковська
Особисто для мене - доплата - не головне, а головне довести собі, що я ЗМОЖУ. А під час підготовки я набагато поглибила свої знання, що ніколи не буває зайвим. А взагалі - це дуже цікаво.
Ганна
Для Людмила Чайковська: У Вас комплекс неповноцінності, якщо Ви таким чином собі щось доводите. А головним все ж таки повинна бути гідна оплата праці, тоді нікому нічого доводити не потрібно буде.
Коментувати
dxbntkm
Шановні вчителі, а чи потрібно Вам витрачати власний час, розум, сили на забаганки міністерства - за нещасні 20% доплати і то на три роки, а потім знову... ВИ Ж ПРОФЕСІОНАЛИ!!!