Перше в Україні ЗНО для вчителів відбудеться 31 жовтня

Тест для учителів міститиме 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин

Перше в Україні ЗНО для вчителів відбудеться 31 жовтня

Незалежне тестування професійних компетентностей учителів, які цього року є учасниками експерименту з сертифікації педагогічних працівників, відбудеться 31 жовтня 2019 року.

Усього в день тестування учасникам буде запропоновано 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що завдання тесту будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

В електронних кабінетах учасників сертифікації розміщено важливу інформацію про зміст тесту, а також особливості його складання.

Як відомо, зовнішнє оцінювання вчителів є одним з обов'язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. Цього року буде проведена пілотна сертифікація вчителів початкової школи, участь в який візьмуть майже 900 педагогічних працівників.

Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Більше про сертифікацію вчителів в Україні

Освіта.ua
20.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родители
Похоже у нас на всю страну только 900 нормальных учителей!
Учителі
Для Родители: І лишень КІЛЬКА батьків
Коментувати
Володимир
Цим вчителицям треба мінімалку платить. За що їм піднімать зп. Безграмотні, безкультурні, матюкливі.
Олег
Для Володимир: А навіщо перед такими свиньми як ти, бісер метати.
Коментувати
Олександр
Ага щоб отримати нещасних 5.5 тис грн. Будем проводить тестування ось вся реформа А от коли получать в Укрпошта нафтогазі получать сотні тисяч їм тестування не треба
Петро
Для Олександр: Укрпошта щомісяця проходить тестування та дистанційне навчання.
Коментувати
Учитель
100 заданий на 180 минут - опять тупые тесты на зазубрил, сдал, забыл)). Алё, министерство, где творческий и дифференцированный подход?
Марія
Дитину пригнічує велика кількість учнів у класі? 6-7 уроків на день? Постійні внески та жорсткі вимоги? Спробуйте це змінити! https://www.facebook.com/397458363964314/posts/895342810842531/?app=fbl