Взяти участь у сертифікації виявили бажання 980 вчителів

Завершилась реєстрація вчителів початкової школи, які візьмуть участь у пілотній сертифікації

Взяти участь у сертифікації виявили бажання 980 вчителів

1 лютого завершилась реєстрація вчителів початкової школи, які виявили бажання взяти участь у пілотній сертифікації, що буде проведена у 2019 році.

За інформацію Українського центру оцінювання якості освіти, за період реєстрації станом на 18:00 1 лютого було сформовано 980 реєстраційних карток-заяв.

У Міністерстві освіти зазначають, що пілотування нового механізму сертифікації вчителів, що відбудеться в усіх регіонах країни, надасть можливість відшукати агентів змін, які стануть серцем реформи на місцях.

Як відомо, гранична кількість учасників пілотного проекту із сертифікації у 2019 році складала одну тисячу учасників.

Участь у сертифікації є добровільною.

Освіта.ua
04.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Це ті, що готові принижуватись за 20%. Жоден інший державний диплом так не зневажають. Ні лікар, ні юрист, ні міністр, ні призидент не проходить сертифікацію! Бо вони розумні, а навчив їх учитель, який кожні три роки повинен стати на задні лапи і просити надбавку, доказувати, що ще не впав у маразм.
чудасія
Ти диви! А здавалось бажаючих буде мінімум 10000! Конкурс -10 чоловік на місце. Щось не поспішають вчителі в "АГЕНСТВО ЗМІН".
мьмьм
А, можливо. злякались, що не пройдуть таку сертифікацію?Як тоді далі працювати ?Чи не буде осуду зі сторони батьків , колег
Юрій
А що 20 не могли ? Тисячу з України і то не набралось. Позор міністерству. Вчителям такої подачки , через знущання, в 20% не треба!!!