Юні скрайбери створили 350 хвилин відео про 3G
PR

Оголошені результати ІІ Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету»

Юні скрайбери створили 350 хвилин відео про 3G

Підбито підсумки ІІ Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету», організованого національним телеком-оператором «Київстар» спільно з Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти.

139 школярів з 22 областей України створили 350 хвилин відео про можливості, які відкриває людям швидкісний мобільний інтернет. Скрайбінг-ролики на тему «Моя 3G-сім'я» розповідають про те, які мобільні сервіси можуть стати в нагоді дорослим і дітям.

У фінал фестивалю вийшли 9 авторів робіт у трьох номінаціях. 3 фіналісти, які отримали найвищий рейтинг за результатами оцінок журі та онлайн-голосування, завоювали подарунки для своїх шкіл. Це учениця 10 класу криворізької школи № 51 Ельвіра Маркова (Дніпропетровська область), а також старшокласниці Новобогданівської школи Катерина Козлова та Лоліта Пономаренко (Запорізька область).

«Бажання вчителя викладати більше нової та корисної інформації у поєднанні з природним прагненням дітей до творчості дало чудовий результат! Я хочу подякувати своїм колегам, які знаходять можливість і час додатково займатися з учнями, допомагають їм вивчати нові техніки та програми, підтримують їх участь у фестивалях і конкурсах. Це величезний внесок у становлення та розвиток наших дітей», – зазначила Ірина Сокол, голова журі, старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Цього року у фіналі фестивалю – школярі з Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Додаткові номінації та подарунки стали приємним сюрпризом для тих учасників, які не ввійшли в число фіналістів, проте створили неординарні креативні сюжети, що розповідають про переваги швидкісних мобільних технологій. Наприклад, членів журі вразила робота школярки з Тернополя Яни Гуцул, виконана в техніці театру тіней. А пісня, яка прозвучала в історії Михайла Дудченка, одинадцятикласника з Херсонської області, стала чудовим супроводом до ролика, створеного організаторами фесту з робіт усіх фіналістів.

Нагадаємо, що Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету», ініційований «Київстар» спільно з командою Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти, стартував напередодні літніх канікул. Технічним партнером фестивалю виступив бренд Neffos компанії TP-Link.

Організатори фестивалю запропонували учням 5-11 класів разом з викладачами створити скрайбінг-ролики про можливості та переваги швидкісного мобільного інтернету 3G.

У процесі підготовки конкурсних робіт українські школярі та вчителі познайомилися з новою презентаційною технікою і тепер зможуть ефективно використовувати скрайбінг у навчальному процесі.

БІЛЬШЕ ПРО СКРАЙБІНГ-ФЕСТ

Освіта.ua
20.12.2016