З перших вуст про фестиваль скрайбінгу

Коментарі вчителів та учнів щодо технології скрайбінгу та скрайбінг-фесту

З перших вуст про фестиваль скрайбінгу

Ірина Сокол, старший викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова журі фестивалю «Покоління мобільного інтернету»:

«З технологією скрайбінг познайомилася досить давно, в мріях було провести фестиваль скрайбінгу, але все «руки не доходили». Я дуже вдячна компанії «Київстар», яка надала цю можливість, і вже втрете ми проводимо такі чудові заходи. Ролики, які створюють учні разом із вчителями, дивують, надихають, змушують сміятись та плакати. Це незвичайні історії, креативні розповіді, мелодійні пісні та скрайбінг, скрайбінг, скрайбінг!».

 


Алла Лаврентьєва, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар, координатор проекту:

«Коли я вперше познайомилася зі скрайбінгом, то була вражена тим, які прекрасні роботи можуть створювати діти. Тоді й народилася ідея нашого фестивалю: ми запропонували українським школярам створити позитивний інтернет-контент і розповісти про можливості швидкісних мобільних технологій саме за допомогою скрайбінгу. Я впевнена, що цього року ми також отримаємо безліч чудових креативних робіт. Щиро бажаю творчого натхнення всім учасникам!».

 


Владислав Сопін, учень КЗ «Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв «Січовий колегіум», переможець Всеукраїнського фестивалю «Покоління мобільного інтернету» 2015 року:

«Мені дуже сподобалося брати участь у конкурсі. Я згадую, з чого все починалося, які були сумніви щодо того, чи зможемо ми розібратися у скрайбінгу, але зрештою все вийшло. Я дивився ролики інших учасників  – всі вони дуже різні й цікаві, і я дуже радий, що мій ролик опинився в числі переможців».

 


 


Олена Сопіна, вчителька англійської мови, мама переможця фестивалю 2015 року:

«Я дуже задоволена тим, що мої син та чоловік взяли участь у цьому конкурсі. Створення ролика виявилося досить цікавим та пізнавальним заняттям, тому що технологія скрайбінгу не може не зацікавити. Ми не очікували, що опинимося в числі переможців, адже багато дитячих робіт були варті уваги. Мене переповнювало почуття гордості на церемонії нагородження в Києві, а син був щасливий, що нарешті отримав довгоочікуваний подарунок і купу незабутніх вражень та позитивних емоцій».

 

БІЛЬШЕ ПРО ФЕСТИВАЛЬ СКРАЙБІНГУ

Освіта.ua
05.08.2016