Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ukrainian Global School м. Київ, просп. Лобановського, 4а
(044) 233-64-02; (097) 244-50-50
http://globalschool.in.ua/

інформація підтверджена

Ukrainian Global School

Ukrainian Global School – сучасна школа з глобальним підходом до навчання.
Навчання відбувається за інноваційною програмою, що не має аналогів. Провідні методики та підходи, що показали високу ефективність у різних куточках світу, інтегровано у програму «Нова українська школа».

Почесний президент школи Шай Пирон раніше обіймав посаду Міністра освіти Ізраїлю, а сьогодні він впроваджує оригінальні ідеї в Україні в Ukrainian Global School. Серед переваг школи можна окремо виділити програму співробітництва з бізнесом Startup Education, активну міжнародну кооперацію з освітніми закладами Ізраїлю, США, Норвегії, впровадження в навчальний процес таких методик як Problem Solving Education, Project Based Learning, та особливо – STEM-підхід.

Форма власності:приватна
Після уроків учні відвідують клуби за інтересами – у школі їх більше 20. Всі секції розділені на 3 основні напрямки: Action Club (клуб прихильників активного відпочинку), Creative Club (секції орієнтовані на творчу реалізацію та винахідництво), Social Club (програми розвитку лідерських та комунікаційних навичок). Для учнів передбачено 5-разове збалансоване харчування, кімнату для сну першокласників, власну кухню і затишну їдальню, медичний кабінет, консультації шкільного психолога, просторе подвір’я, кілька спортивних майданчиків (навіть, на даху!), власний скалодром. Ukrainian Global School – освітній простір, що надихає! Устаткування школи за «останнім словом техніки», команда кращих педагогів забезпечують викладання на високому рівні останні тренд-напрямки та можливість переносити знання учнів у практичну площину. Головна мета – дати кожній дитині всі необхідні інструменти для опановування нових навичок, створення власних креативних проектів, а в перспективі – реалізації унікального потенціалу кожного учня у будь-якому куточку світу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1

Відгуки про Ukrainian Global School

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!