Центри професійного розвитку педагогів: практичні рекомендації

Практичні рекомендації, зразки документів, відповіді на актуальні питання щодо роботи центрів

Центри професійного розвитку педагогів: практичні рекомендації

Під час пошуку відповідей на все нові й нові виклики та випробування воєнного часу педагоги як ніколи потребують професійних порад і підтримки. Осередками такої підтримки в громадах є центри професійного розвитку педагогічних працівників.

Центри лише недавно створені і продовжують створюватися, тож досвіду поки що небагато, а запитань – чимало. Аби підтримати засновників, директорів та консультантів центрів, фахівці Українського інституту розвитку освіти підготували посібники, які охоплюють практичні рекомендації, зразки документів, відповіді на актуальні питання.

Усього авторським колективом створено три посібники.

Освіта.ua
04.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Ого, практичні рекомендації? Які гучні слова!) Ось коли на цих сайтах покажуть відео чи фото з алгоритмом роботи під час війни в школі - ось тоді і будуть практичні рекомендації! А так ще одні теоретичні погляди аматорів при владі.
Іван
Для Андрій: Дивний пост! Уже три роки як всі працюють дистанційно,а у вас така пропозиція! В інтернеті неймовірна кількість ідеальних зразків.Що вам ще треба? Скоріше всього ваш рівень дуже низький,коли потрібно няньку в 21 столітті.
Роман
Для Іван: Та про те ж і мова, що фахівцям намагаються нав’язати нікому не потрібну няньку, мало того, що часто фахово нікчемну (чисті теоретики в кращому разі після університету, що жодного дня в школі не працювали), так ще й напівофіційно наділену повноваженнями вказувати цим фахівцям, як їм робити свою справу, і ще й вимагати всілякі звіти! Ви ж, я сподіваюся, розумієте різницю між "ідеальними зразками" з Інтернету і реальною роботою педагога? Бо оці, як Ви їх назвали, няньки, не розуміють. З їх точки зору у класі все має бути як в кіно, за наперед написаним сценарієм, і спробуйте но тільки слово не за сценарієм сказати... І фото гарні постановочні їм надайте для звіту, а ще краще відео, і теж щоб як в кіно, ще й зі спецефектами...
Андрій
Для Іван: я вас ображав? Скоріше висміюю недолугі рекомендації. А взагалі набридло постійно ініціативу самому продумувати як організувати учнів під час навчального процесу. Хочу вже побачити чіткий алгоритм! Натомість одні методичні рекомендації, які на практиці нічого не варті. А ви схоже далекий від освітнього процесу, бо вчитель який на практиці відчуває ситуацію в школі такого б не написав. Які ідеальні зразки? Ви їх хоча б читали чи застосовували в реальності? Так там багато що розраховано на одну ситуацію, а в школі люди різні і жодна методика не допоможе! Всі хто видають ці всі ідеальні зразки це теоретики, які не знаходяться у епіцентрі навчання, тобто в школах та не використовують свої методики на практиці.
Коментувати
Іван
Ці центри на 99% колишні методкабінети,як і інститути вдосконалення.Замінили таблички,підняли зарплати,і ось вам центр. Така ж реХФорма,як і експроФФесор!
399
Для Іван: Замінили таблички, підняли зарплати, прийняли на роботу блатняків, які нічого не знають, не вміють і тільки ї..ть МОЗГУ вчителям.
Коментувати