Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Рівень магістра... Де наберуть людей з такою освітою на таку зарплатню? Та ще на конкурсній основі! Магістр краще піде по конкурсу на директора школи )))
Лисий
Хто може сказати, яка доля чекає на методичні кабінети закладів професійно-технічної освіти? Про них в Положенні нічого не сказано.
Nata
Не басу сенсу переназивати i залишати. Одна умова - проведiть для тих працiвникiв сертифiкацiю. Бо чому можуть навчити люди без надёжного рiвня IQ.
Eugen Zimmermann
Для Nata: себе проведи IQ-тест, анон. Большинство методистов работают совместителями в школах, "на земле" и проходят две аттестации - как учитель и как методист. Так что "великие знатоки" методической кухни идут лесом и занимаются своим делом, а не превращают педагогические коллективы в гадюшники, гадя на всех подряд - и начальство им не такое, и дети тупые, и вода недостаточно мокрая. С себя начните! Не такие методисты - вызовите министерский аудит! Покажите свои достижения, нажитые вопреки козням методистов, посрамите врагов!
методист РМК
Поддерживаю. Печально читать комментарии "учителей", которые нормативных документов не читают, не знают, что методслужба выполняет те функции, которые на нее возложили государство и местная власть. Какие это учителя? Профан может вырастить только профана.
Коментувати
Ольга
Згідно проєкту до Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників Центр здійснює діяльність у межах території обслуговування з розрахунку не менше 500 педагогічних працівників. Якщо на території обслуговування нараховується 300 педагогів, чи буде створено Центр?
Родион
Якщо ці Центри професійного розвитку будуть підпорядковані та залежні від відділів освіти, то нічого не змінеться крім назви. Методичні кабінети залучаються до адміністративної роботи, перевірок, атестації і т.д., що компроментує їх в середовищі освітян. Професійний, розумовий та моральний рівень окремих методистів, а то й керівників методкабінетів не витримує критики. Ну і все місто чи район знають як туди приймають на роботу.
Eugen Zimmermann
Для Родион: для тебе не зміниться нічого - як пишеш ти, Родіоне, з помилками, так і будеш писати та дітей вчити писати з помилками - якщо ти вчитель, звичайно. Людина, яка пише на освітньому порталі подібні перли - "змінЕться", "компромеНтує", - професійний, розумовий та моральний рівень окремих методистів береться судити?? - "А судьи кто?".
Методист
Для Родион: Для Nata: Прочитайте хоча б цей Проєкт . Чи заголовок побачили і " наша пісня гарна й нова " - методисти тупі, безголові, тільки й чекають щоб їх нагодували в школах ... А от піде ця маса методистів, які, для вас це може й новина, крім методичної роботи в основному мають ще й стаж педагогічної роботи, викладають уроки в школах, мають вищу категорію,звання " старший вчитель" працювати в школи. Мають повне право. І тоді дехто, особливо в селах не матиме по 30 годин, а матиме голу ставочку. А то такі всі розумні. Одні методисти , ну ніякі ...
Коментувати
Ольга Іванівна
Яка доля ІППО?. ( інститутів післядипломної педагогічної освіти) Вони будуть ліквідовані, оптимізовані чи реорганізовані, адже вчитель має можливість у виборі траекторії і місця навчання. Моя невістка колись працювала, але зараз працює у Чехії, вона хімік, і працює у біотехнологічній фірмі, вже і внуків перевезли. і їй цікава доля її колишніх колег і інституту, адже пропрацювала у ньому 5 років.
Eugen Zimmermann
Для Ольга Іванівна: вашу невістку кляті чехи до інтернету не пускають? Інтернет за талонами?) До речі, а навіщо ви про невістку написали? Похвалитися?)
Тетяна
Почекайте. Сьогодні не потрібні методисти, а завтра й армію учителів замінять на онлайн-уроки. Ми кричимо, що і ті не потрібні, і цих не треба, поки не торкнулося кожного особисто. У нашій країні з кожним роком поповнюються армії безробітніх і людей, які виїзджають за кордон. Страшно, що для держави люди - це непотріб, і нікого не цікавить, що у кожного сім’я, діти. Немає жодної реформи на підтримку села (та й села уже немає). Усе тільки закрити, звільнити, оптимізувати, знищити, або як з цим Положенням (Положення буде, але за таких умов або центрів не буде, або залишаться одна-дві людини). Усе для людей !!!!
Коментувати
Родитель
Божечки! Какое профессиональное развитие? Эти учителя через один предметов своих не знают! Какие программы, какая документация? Заберите нашу математичку и научите ее задачи решать для 8 класса. Сколько за этим позором можно наблюдать?
Анжей
Для Родитель: Не чудь про всіх по одній людині.
Анжей
Для Родитель: Не судіть про всіх по одній людині.
Eugen Zimmermann
Для Анжей: там вище по гілці купа анонімів, прямо скажу, обісрали всіх методистів гуртом. Їм можна?
Коментувати