Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Звичайний сільський вчитель
Давно пора розробити і затвердити "Професійний стандарт міністра освіти і науки України". Можливо хтось нарешті зрозуміє, що зовсім не відповідає посадовим вимогам?!!
ВО
https://news.liga.net/politics/news/prokuror-govda-kotoryy-ne-prohodil-attestatsiyu-stal-io-prokurora-kieva -Прокурор Говда, который не проходил аттестацию, стал и.о. прокурора Киева Особливо для тих, кому дуже небайдужа сертифікація вчителів, а також для інститутів новітніх технологій, високих матерій і великих стандартів. Почитала нещодавно нововведення інституту освіти майбутнього чи ще там якась назва, що вони придумали новітню технологію як же їм зловити, що під час відповіді по онлайн студент не підглядає і він не списав. Вони це визначають скільки студент дихнув, скільки кліпнув очима і скільки раз роздявив рота. Кругом по інших країнах вже студентів зарахували на наступний курс, а у нас височайші технології в умовах пандемії. Це Україна - дєтка...
Та сама держава, шановні!
https://news.liga.net/politics/news/prokuror-govda-kotoryy-ne-prohodil-attestatsiyu-stal-io-prokurora-kieva Особливо для тих, кому дуже небайдужа сертифікація вчителів, а також для інститутів новітніх технологій, високих матерій і великих стандартів. Почитала нещодавно нововведення інституту освіти майбутнього чи ще там якась назва, що вони придумали новітню технологію як же їм зловити, що під час відповіді по онлайн студент не підглядає і він не списав. Вони це визначають скільки студент дихнув, скільки кліпнув очима і скільки раз роздявив рота. Кругом по інших країнах вже студентів зарахували на наступний курс, а у нас височайші технології в умовах пандемії. Це Україна - дєтка...
вчитель
відносно знання англійської мови за рівнями різними. таке питання до тих, що складали вже вчителі задають сьогодні ( ті, що вже встигли почитать, бо більшість ще не ознайомлені з даним документом) - а на який рівень іноземну знають наші депутати, усі чиновники і т.д. І Іноземну має вчитель знати, бо на перерві можливо йому захочеться переключитися і переговорить з вчителем іноземної мови цієї школи. Або можливо у школу приїде якась міжнародна конференція? Або кого в цій державі можна так довбать як не вчителів?
Рисове зернятко
Для вчитель: ні, передбачається, що на перерві вчитель по ваберу, чи ватцап захоче переговорити зі своїми заокеанськими колегами....
Коментувати
Олекса Позняк
Пригадую 2 вчителів. Одного лаяли на усіх нарадах. Завжди він робив щось не так, йшов не туди куди посилало начальство і партія. Ну блаженний був, не від цього світу. Друга звіздела на усіх конференціях, учитель мало не всіх років, гордість району. Дійсно давала високий результат. Були 2 причини її успіху -відбір кращих дітей і тещо вона уміла стравлювати дітей. Вони горло готові були один одному перегризти щоб бути першим і кращим. Пройшли роки. Буваючи на сільському кладовищі на могилі старого учителя майже завжди бачу свіжі квіти, хоча родичів у нього у селі немає. Зустріч його випускниів - завжди їдуть до нього на могилу. А Звєзду навіть на зустічі випускників не запрошують - вважають що у них класного керівника не було. А тепер угадайте хто з них відповідав би професійному стандарту учителя наших чинуш, а кого виставили б зі школи
Как то так
Пані Мандзій,Ви явно не на своєму місці і справа не в вашому батьку,який священик УПЦ МП, який скандально відмовився відспівувати загиблого бійця в 2017 році,цей душок за вашою родиною залишиться і так. Ви явно некомпетентна ні в якому рівні та галузі освіти. Ваші рекомендації рівня "приложите подорожник у ранке".
Olga
Для Как то так: Ага, якби батько був священиком ПЦУ, то Мандзій була б на своєму місці. Рагулі в будь -якій церкві рагулі. Тільки ламають та дивляться, кого б пинизити.
Дмитро
Ольго, він чи вона хотів(-ла) наголосити напевне на їх кількості. Бо у МП всі, а у инших - менше, але багато.
Дмитро
кількости*
Коментувати
Олена
Кожного дня дивуюсь рекомендаціями, стандартами і т.д. Чому свої сили не направити на правильне русло? Дистанційне навчання "кульгає". Те, що вчителі проводять онлайн уроки по телебаченню - не вершина новизни. Краще б створили онлайн ресурс українською мовою для вчителів і учнів, де можна було б у зручному режимі спілкуватись, скидати і перевіряти дитячі роботи. Замість цього кожного тижня створюються нові рекомендації. А щоб всі бачили, що вони працюють, то давайте напишемо стандарт учителя, де є накопичення розумних слів з незрозумілим контекстом. P.S. Шкода, що я молодий фахівець, а вже розчарована у компетентності наших міністрів...
Пані Ївга
Для Олена: дитинко, скільки ще розчарувань на тебе чекає. І в чоловіках також, якщо будеш такого мати. Щоб не розчаровуватись, то треба не зачаровуватися.
Валентина
Знаєте, що потрібно перше зробити, щоб знищити націю, будь-яку? Просто знищити освіту,! І все! Якщо це є, то найважливіші речі, які ідентифікують націю, зникнуть самі по собі, тобто, зі знищенням освіти! Зникне мова, культура і т. д.. А знищити освіту можна знищивши вчителя! А так, як ці люди з вулиці, цей непрофесійний натовп при владі, аж ніяк не бажає мати НАЦІЮ, бо вона не їхня, то вони знищують вчителя! Бачите чим відрізняються високі чиновники України від таких у розвинених державах? Тим, що у тих державах керівники є слугами країни і патріотами, а тут вони є слугами іншої держави і великих грошей! І їм глибоко начхати на патріотизм, розвиток держави, мову, освіту, інтеграцію в розвинений світовий простір! Навіщо їм наші діти освічені, грамотні і патріоти? Хіба такими покеруєш? Ні! Освічені здатні думати, а їм навіщо такі? Краще голови кварталами запхати і хай регочуть з обличчями пацієнтів палати номер 6. Московські попи добре попрацювали над забором мізків! Результат є? Так, є!
Валентина
Все змішали, з приходом цього табуна, вже ніхто не знає хто він , "какаяразніца" поширилась на всю Україну! Вже перед цим нашестям сарани люди якось почали розуміти, що державна мова - це ідентифікатор народу, нації, вже російськомовні стали вивчати, якось об’єднувались, Свято першого дзвоника яскравіло від вишиванок і віночків, а минуле Перше вересня різко стало сірим і непривабливим - хто в чому, урочистості як і не було, епоха " какойразніци"! А у тих школах, місцезнаходження яких прив’язане до володарювання московських попів, що робиться! Там таке "патріотичне" виховання, що вчителі бояться вимовити слово "український", а про згадування російської війни на Сході, чи правда про Революцію Гідності, це взагалі заборонена тема, про яку вихователі просто мовчать, обходять стороною! От що означає українська освіта, затраскана московськими попами і в корені неукраїнською владою! Тепер думайте, чому знищують українського вчителя! Я вам пояснила!
Коментувати
sergey1979
А потім автобусами відвідують семінари вчителів, що вчать нестандартно . Вивчають досвід.
Вчитель
"під час розроблення документа було здійснено дослідження міжнародного досвіду створення професійних стандартів" - професійний стандарт - мається наувазі коофіцієнт умов праці за міжнародними стандартами, оплата вчителя хоча б приблизно за міжнародними стандартами.. Новопропоновані компетентності - це харашо забитоє староє по новому сформульоване. Також складається враження, що даний документ робився у великому поспіху. Справді він потребує обговорення і вдосконалення... це по перше. Прочитала також таку новину , що навчання буде наполовину онлайн. Цікаво чи довго думали ті, хто таке придумав, чи просто так зробили, бо так сказали зробити. маю дитину шкільного віку - насправді стає і сумно і страшно за те, що освіта сьогодні не має свого "Я", а виконує чиїсь забаганки. Також а чи не вистачить гризти отого вчителя хоча б з тією сертифікацією. Хіба у вчителя зарплата 30-45 тисяч, що на його голову стільки всього треба другорядного, що перекреслює першочергове. Вчителю потрібно спокій, щоб він просто-на-просто вчив дітей і давав результат. Нехай сертифікацію, переатестацію ті здають у кого така зарплатня, або не склали її і десь вшили результати...
Ольга
Що позначає «громадське обговорення» професійного стандарту вчителя? Хто має право і настільки компетентний, щоб обговорювати професіоналізм учителя? Звучить образливо. Винесіть на обговорення професіоналізм Міністра освіти. А може, обговоримо, чому Нову програму і Новий правопис Є, а от підручників, щоб його икладати немає. Так де підручники для 5 та 6 класу з укр.мови, що відповідають чинній програмі й новому правопису?
Око
А стандарт работниковОТГ ( в том числе отдела образования при ОТГ) не пора ввести? Этот разряд чиновников беспредельничает так,что никакие " стандарты" не удержат от бюджетной кормушки,
Отакої
Та неужели??? Учителю с минималкой, значит, " стандарт", а коболевым с много миллионными зарплатами,,депутатишкам ВР с их поиском проституток в рабочее время- никаких стандартов. Отакої!
в МОН
Учат сейчас родители и репетиторы за деньги родителей, а "учителя" только задают и контролируют. Поэтому нужен "стандарт репетитора" и "стандарт задавальщицы-контролера".
Родион
Для в МОН: Ви звернулись до свого вчителя, просили допомоги в навчанні дитини, а він відмовив? Чи Ваша дитина не має можливості звернутись до вчителя хоча б по телефону?
Коментувати
Марія
"Стандарт вчителя" - словосполучення з помилкою милозвучності. Має бути "стандарт учителя" І в класифікаторі відповідно до "Українського правопису" варто починати речення зі слова "учитель". А ще варто зазначити, що ПК й оргтехніку має надавати ЗЗСО, а то завгоспу якогось палацу дитячої творчості відшкодовують витрати на його авто, а купити в кабінет ПК - зась!
Учитель
После махинаций с первым потоком сертификации учителе НУШ любая реформа - фикция (у нас за соучастие в травли и организации родителей на коллективную травлю учитель начальных классов получила сертификат. Рассказывает, что набрала 80 баллов из 100. Зная уровень ее знаний... Да, и рассказывает, что вопросы по математики были из вузовской программы!) Наведите сначала порядок у себя в министерстве. Если инспектор райво не знает ни одного языка кроме русского и украинского - и она курирует изучение иностранных языков.... Если инспектор райво не подозревает, что термин перпендикулярность применяется и в стереометрии, то как она будет оценивать учителей? Только за взятку. И остановите коллективную травлю учителей, которую организовывает райво при поддержке свыше. Самоубийства учителей, попытки убить своих детей - на вашей совести.
ДепартаментДюсолей
А дотепер як вчителі працювали? Без стандарту? На авось? Ідіотизм! Замість того, щоб розробляти стандарти дистанційного навчання, вони посадові інструкції вирішили вдосконалювати? Там, що всі в МОН з іншої планети?
Оксана
Дурість неперевершена, імітація реХформ, повна безглуздість по організації роботи вчителя