Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павлович
На жаль,методична служба,яка була створена з найкращими намірами,за багато років перетворилася на недолугий каральний інструмент відділів освіти та слугує "перевалочною базою" для всілякіх ділків від освіти,"звіриних" і не тільки конкурсів, масовок, різноманітних "заходів", акцій,що не несуть ніякого практичного значення. Методична служба почала в свій час займатися кадровими питаннями, працювати замість Державної інспекції навчальних закладів,виконувати невластиві функції відомств з охорони праці,зайнятості,культури,соціального забезпечення і т.д. Це і призвело до (в значній частині) деградації.
Тая
Агов, схаменіться, не реорганізувати, а скасувати! Центрів професійного розвитку педагогічних працівників не треба створювати, бо є інститути післядипломної освіти, де всі підвищують кваліфікацію, за педагогами стежить керівництво , подає вчасно їх на підвищення. А ланка інноваційнно- методичних центрів, з їх методистами , які навіть не знають своїх посадових обов’язків, дійсно не потрібна! Яка одразу економія коштів.
Тетяна
Для Тая: А Ви, думаєте, що у нас, методистів, велика заробітня платня? Коли підвищували вчителям, то ми цього підвищення і не бачили.
Olga
Для Тетяна: То йдіть працювати у школу, вчителів кругом не вистачає. Але ж не хочете, вказівки легше роздавати.
Уставшая
Мой методист за свою мизерную зарплату прекрасно работает со всеми педагогами,всегда на семинарах,после них остаётся отвечать на все вопросы. Потому что любит свое дело. Кстати, действующий учитель. И моя коллега-учитель тоже стала методистом,просто потому что никто не хочет брать на себя ответственность. Ольгу в начальники! Расписывая об указаниях,сама их раздает ????
Коментувати
Олена
І все буде як завжди:о очікування - реальність. Сподіватися на зміни не приходиться. Як показав наразі карантин: все,що можуть тупі, амбітні "методисти" так це звітувати про педагогічні наробки вчителів,які власними силами напрацьовують дистанційну освіту, видаючи всі їх здобутки за власні організаторські здібності. В межах нашого міста і школи жоден "методисти" і керівник у школі не допоміг: абсолютно все довелося шукати і напрацьовувати власними сила і коштами. Дякувати,хтось є така можливість: технічні та матеріальні можливості і ВСЕСИЛЬНИЙ ВЕЛИКИЙ ІНТЕРНЕТ.
Іван
Карантин показав повну їх профнепригодність і непотрібність. Запитайте вчителя і 100 % скаже,що користі від них нуль. Але... Всі старі виграють конкурс.На манежі,все ті ж... Перевірено роками.
Українець
Та навіщо взагалі ті методкабінети? Дармоїди натуральні,навіщо державні кошти на них витрачати? Розігнати їх!
Колега
Згодна з усіма колегами!!!! Де сидять старі, а де молодь бездарна але амбітна!!! Не «нюхавши» школи намагаються керувати( Та й начальники відділів недалекі. БІДА! Чи колись новий Закон вступить в дію на містах? Колеги в МОН пропишіть чітко в документах функціі відділів освіти та їх начальників і спустіть ІМ! Не можуть вони віддати свою владу добровільно(( БЛАГАЄМО!
serj
Просто зміниться вивіска на будівлі
fgkjjk
Може, вже накінець розженуть старих пердунів!
учитель
і хто в це вірить? "все те же на арене"Поміняють вивіску, проведуть конкурс як треба і для кого треба. Зважаючи на "неоціненний вклад" допомоги вчителям у час виклику дистанційного навчання, їх всіх просто потрібно по статті звільнити із записом у трудовій "Профнепридатний"
Микола
На конкурсах виграють "старі" працівники, якщо такі взагалі будуть проводитись. Думаю просто змінять вивіску.
Аня
Для Микола: ШАНА І ХВАДА УСІМ ВЧИТЕЛЯМ! А МЕТОДКАБІНЕТИ- СКАСУВАТИ! ЗА ЯКІ ТАКІ ЗДОБУТКИ ВОНИ ОТРИМУЮТЬ ГРОШІ? ВСІ МЕТОДРОЗРОБКИ СКЛАДАЮТЬ САМІ ВЧИТЕЛІ, А ВОНИ НИМИ КОРИСТУЮТЬСЯ І ПРИСВОЮЮТЬ СОБІ ТАК ЩО ХАЙ ГУЛЯЮТЬ.
вчитель-математик
Як ви гадаєте:" чи є велика користь від методиса-пенсіонера, який за освітою-фізкультурник, але крім фізкультури він відповідає зо ОБЖ , МАТЕМАТИКУ І ФІЗИКУ? яку методичну допомогу вчителю ві може надати з цих предметів?
Петро Дмитрович
В словах, написаних вище, істина є. Але: як на мене, то не можна "чесати всіх під одну гребінку". І серед методистів є різні, є серед них людяні та з професійними якостями, яким зараз дуже образливо, а є і навпаки. Тому до всього варто підходити об’єктивно. Як і до вчителів фізкультури, серед яких також є люди з високим інтелектом. Як і до працюючих пенсіонерів, багато з яких працює висококваліфіковано, добросовісно, маючи значний педагогічний досвід. Тільки сьогодні цим людям (з позитивом) і працювати, і просто жити все важче і важче...
Коментувати