Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Колега
Згодна з усіма колегами!!!! Де сидять старі, а де молодь бездарна але амбітна!!! Не «нюхавши» школи намагаються керувати( Та й начальники відділів недалекі. БІДА! Чи колись новий Закон вступить в дію на містах? Колеги в МОН пропишіть чітко в документах функціі відділів освіти та їх начальників і спустіть ІМ! Не можуть вони віддати свою владу добровільно(( БЛАГАЄМО!
serj
Просто зміниться вивіска на будівлі
fgkjjk
Може, вже накінець розженуть старих пердунів!
учитель
і хто в це вірить? "все те же на арене"Поміняють вивіску, проведуть конкурс як треба і для кого треба. Зважаючи на "неоціненний вклад" допомоги вчителям у час виклику дистанційного навчання, їх всіх просто потрібно по статті звільнити із записом у трудовій "Профнепридатний"
Микола
На конкурсах виграють "старі" працівники, якщо такі взагалі будуть проводитись. Думаю просто змінять вивіску.
Аня
Для Микола: ШАНА І ХВАДА УСІМ ВЧИТЕЛЯМ! А МЕТОДКАБІНЕТИ- СКАСУВАТИ! ЗА ЯКІ ТАКІ ЗДОБУТКИ ВОНИ ОТРИМУЮТЬ ГРОШІ? ВСІ МЕТОДРОЗРОБКИ СКЛАДАЮТЬ САМІ ВЧИТЕЛІ, А ВОНИ НИМИ КОРИСТУЮТЬСЯ І ПРИСВОЮЮТЬ СОБІ ТАК ЩО ХАЙ ГУЛЯЮТЬ.
вчитель-математик
Як ви гадаєте:" чи є велика користь від методиса-пенсіонера, який за освітою-фізкультурник, але крім фізкультури він відповідає зо ОБЖ , МАТЕМАТИКУ І ФІЗИКУ? яку методичну допомогу вчителю ві може надати з цих предметів?
Петро Дмитрович
В словах, написаних вище, істина є. Але: як на мене, то не можна "чесати всіх під одну гребінку". І серед методистів є різні, є серед них людяні та з професійними якостями, яким зараз дуже образливо, а є і навпаки. Тому до всього варто підходити об’єктивно. Як і до вчителів фізкультури, серед яких також є люди з високим інтелектом. Як і до працюючих пенсіонерів, багато з яких працює висококваліфіковано, добросовісно, маючи значний педагогічний досвід. Тільки сьогодні цим людям (з позитивом) і працювати, і просто жити все важче і важче...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!