Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Є педагогічні працівники, які більше 20 років працювали в школі, а потім влаштувалися на роботу в методичний кабінет, але попрацювавши декілька місяців зрозуміли, що робота методиста не така вже й проста, як дехто вважає.
Родион
Для Марина: Мабуть не вживаються в тому гадюшнику.
Вероніка Андріївна
Школа теж нагадує гадюшник , коли мова йде про попереднє навантаження, про кількість годин і про ЗАРПЛАТУ. Педагоги готові загризти один одного. Цирк та й годі.
Eugen Zimmermann
Для Родион: я два роки тому пішов з гадюшнику-школи. Зараз працюю в методичному кабінеті. І дивна річ - спілкуєшся з керівництвом шкіл - такого дурачка включають!)) На кожному рівні свої особливості.
Коментувати
Бувший
Методист - пережиток минулого: переповідає на нараді те, що учитель прочитав уже тиждень тому, "плодить" рейтинги, провокуючи окремих до хабарів моральних (як от лайки під фотографією в соцмережах) і матеріальних (ой, треба по 200 скинутись - бо день народження...). Або надсилає накази з купою помилок, хоч сам - учитель української з вищою категорією)))) На організованих ним же заходах чекає коли вже його будуть "щиро" пригощати і засипати компліментами.... Загальне враження від таких методистів - примітивні... "Відсохнуть і відваляться" рано чи пізно... Краще - раніше, бо зайвий баласт.
Eugen Zimmermann
Для Бувший: і головне - ніхто твою брехню перевірити не може. Знай, гівно лопатою греби на людей - в інтернеті не видно себе!
Коментувати
Вчитель
Працюю більше 25 років в школі ніколи ніяких проблем з методичною службою не виникало. Всі питання вирішувалися толерантно і без проблем.
Eugen Zimmermann
Для Вчитель: я сам дивуюсь - де у інших такі демонично-сатанинські РМК беруться?
Коментувати
методист
Живой организм (любой ЖИВОЙ организм) - это целостная система, которая не может существовать без взаимосвязи и взаимодействия структурных элементов. Мясо на рынке - это кучка структурных элементов, которые не связаны между собой. Разрушение систем приводит к потере суверенитета государственного. Развалили армию - началась война, потеряли суверенитет над территориями. Допустили к власти проходимцев и популистов, развалили финансовую систему - потеряли экономический и политический суверенитет. Развалили экономику - молодежь и профессионалы уехали из страны. Вытолкали население за границу - получили его обратно в качестве носителей вируса. Развалили медицину - получили эпидемию и не одну. Стоит ли ругать методистов? Институты ППО плохие, методисты плохие, директора тоже плохие, ученики плохие, родители плохие... Поливают других те, кто учить не умеет и учиться не хочет. А методисты? Никуда они не денутся. Назовут по другому может быть. Они были, есть и будут.
Петро Дмитрович
А мій текст простий: чому видалений мій коментар від 11 квітня? Я не нападав з піною біля рота на методистів, але я їх скопом і не захищав. Я просто написав, що вони, як і всі люди, бувають дуже різні. Тому "стригти всіх під одну гребінку" не варто, та і не справедливо. Хто тут адміністратор сайту? Я чекаю відповіді.
Родион
Розумний методист, чи працівник відділу використає свої можливості, щоб самому вчитись в кращих вчителів міста (району). А ті хто з "короною" думають, що вони когось вчать, насолоджуються владою над вчителем. В результаті професійно деградують. Що їх чекає, коли корона спаде?
Tutor-AV
Для всіх коментаторів: Який вам сенс у перетягуванні канату, між вчителями і методистами?! Хоч один з вас звернув увагу на основну роль школи? А чи здатні пед.працівники змінити свою нейропластику щодо суб’єктності в освіті? Чому діти спливають від рудименту в рольові ігри розпрацьовані Microsoft та інш.? А чи може вчитель супроводжувати інтереси учня які не прописані у програмі? Скажіть, якщо здатні?
Василь-методист
Хотілося б побачити що буде після знищення методичних служб? Із власного досвіду бачу, що за останні два роки, після гоніння методистів такими діячами як пан Лікарчук та новими реформаторами рівень викладання у більшості вчителів на жаль не поліпшився. а навпаки... Через відсутність належного внутрішкільного контролю значна частина вчителів перестали готуватися до уроків, поурочних планів не готують. а звідси і низька якість уроку. І щоб ви не говорили сьогодні вчитель ще немає такої самосвідомості і не готовий іти у вільне плавання. Якщо вчитель належно готується до уроку, то спочатку він переглядає чи готує план уроку, чи поурочний план, чи план-конспект. Перший приклад роботи без методистів - це якість онлайн-уроківяя. ЯКІ МИ зараз БАЧИМО. Кожний урок потрібно добре готувати і якби до підготовки онлайн-уроків були залучені методисти такого позорища не було б.
Olga
Для Василь-методист: У нас давно немає методистів, які б могли дійсно допомогти. Принаймі, у нас таких немає років 20. Коли пішли на пенсію методисти радянської епохи, їх наступники осбливо себе не напружували. Кожна нарада починалася з монологу, що вчителі не працюють і працювати не хочуть. Потім йшов ряд "методичних знахідок", які зводилися до купи паперів та звітів.
Olga
Для Василь-методист: Якщо школі випадала почесна місія проводити семінар, то готувати його повинні адміністрація з вчителями, а методист крутив носом, бо все йому не так, а як він не знає. І взагалі кажіть спасибі, що він вас ощасливив приїздом до школи. Нагодуй смачненьким, пакунок дай. З кожним святом треба вітати, бо будеш поганим.
Olga
Для Василь-методист: Доходило до того, що методистка з мови і літератури роздала вчителям по частинам свою курсову роботу на підвищенні кваліфікації, змусила терміново робити конспекти, проводити й знімати відкриті уроки за ними, обовязково запросивши методистку, щоб вона засвітилася на відео бачили, що це вона навчила.
Коментувати
Вчитель
Просто методкабінети змінять назву, нічого не зміниться. Ви що як таких крутих спеців розганяти.. А хто вчителів учити буде, вони ж бо не взмозі ні листів МОНУ прочитати, ні уроки нормально викладати. Методисти це ж вчителі з великої літери, без них освіта заклякне... Хто ж іще навчить зайвий папір переводити на плани, звіти, дибільні конкурси, тощо...
Круглій Г.
Крутять, вертять, міняють вивіски, - гнати в три шиї дармоїдів в сільські школи, нехай покажуть як треба працювати.
Гість
Методистів залучити до уроків школи онлайн. Хай покажуть як, а то тільки розповідають
Олександр
Викладає вже чверть сторіччя (університет, коледж, вторизоване навчання) й досі не зрозумів - навіщо вони потрібні, ці методисти?! Навіщо потрібні заклади післядипломної освіти (колишні "інститути вдосконалення вчителів")? Це ж просто злочинне розбазарювання коштів! Вчитель має сам вдосконалювати свої знання, вміння й навички постійно, на протязі всього свого життя! Якщо ні - йому не місце за вчительським столом! З особистого досвіду знаю, що на тих липових курсах підвищення кваліфікації, які пропонують заклади післядипломної освіти нічому навчити не можуть, оскільки проводять їх ті, кому самому б слід спочатку добряче підтягти свої знання... Однак, вони ж дають "документ"! Навіть сертифікати від Microsoft, Oracle, Amazon тощо (отримати які набагато важче - це вимагає знань, часу, коштів) цінуються не так як видані на тих курсах липові папірці з печатками... Розігнати дармоїдів!
Аня
РОЗІГНАТИ ДАРМОЇДІВ, А ВЧИТЕЛЯМ ПВДНЯТИ ЗАРПЛАТИ! БО ВЧИТЕЛІ- НАЙКРАЩІ МЕТОДИСТИ!
Світлана
Для Аня: можна й розігнати, але вчителям все рівно ті гроші не дістануться. Бо методисти отримують заробітну плату з місцевого бюджету (який зазвичай напівпорожній), а вчителі отримують гроші з державного бюджету. Різницю відчуваєте?
Вчитель
для Світлани: Кому потрібен методист , який третій рік розказує як мені викладати математику в 10 класі без підручника математики. Його місячної зарплати достатньо на підручники всьому класові.
Дуся
Для Світлана: ти б спочатку розібралася з джерелами фінансуванні шкіл і вчителів, а не писала тут єресі!
Коментувати
Анна
Поміняють шило на мило, а ті ж самі недолугі "Методисти" і залишаться. Користі від них ніякої, тільки заважають спокійно працювати. Допомоги, підказки жодної, лише контролюють та контролюють. Два дні методист, а корона вище даху. Самі нічого не розуміють, а інших повчають. Не треба їх реорганізовувати - розігнати поганою мітлою.
Василь  Шминдрук
Ага, реорганізують… «Блаженний той, хто вірує. Тепло йому на світі». (Грибоєдов, 1824 р., «Горе від розуму»). А результатом дійсно буде комедія.
учитель
Для тих хто підтримує сучасну методичну систему. Дорогі представники цієї касти, дайте посилання на ті Ваші здобутки, які допомагають вчителям в організації дистанційного навчання. Поділіться досвідом. Продемонструйте шляхом посилання на здобутки, успіхі, вебінари, конференції, чим і як користуватися ( ПРОЙШОВ МІСЯЦЬ!!! Де напрацювання) Я простий учитель, але сьогодні у мене гора матеріалів щодо дистанційного навчання, можу з колегами хоч зараз поділитися напрацюванням. Ну і вся суть методистів оті онлайн уроки по ТБ із помилками.
Родион
Для учитель: цит: " Ну і вся суть методистів оті онлайн уроки по ТБ із помилками". І це сказав не методист, це сказав вчитель про своїх колег, які в важкий час взяли на себе тяжку працю? Які помилки, ви дружите зі здоровим глуздом? Та дай таким владу - порозриваєте вчителів.
учитель
Для Родион: Що не так? Так, це соромно робити помилки, які виправляє дитина 5-ого класу на всю країну. Де були методисти, які допустили такі уроки? Чому не переглянули запис?Чому не продивилися конспект уроку? Чому не програли урок в методцентрі? Сьогодні оці уроки нічого не нове. Я пам"ятаю телеуроки за чсів моєї юностіі. Так ось там ми чули правильні наголоси, перевірену інформацію і ці уроки були правильними. Якби простий учитель на уроці допустив такі помилки, то і завуч, і методист уже затоптали його у багнюці. А тут цабе на всі країну образили. Вже мовчали б
ну-ну
что-то не видно ссылок с трудами методистов в помощь учителям (дистанционка). А говорят, что без них никак
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Читаю всі коментарі і дивуюся, невже по всій Україні такі страшні методисти? У нас колектив не старий, всі намагаються допомогти, підказати, зацікавити педагогів, використати сучасні технології. Ми не цураємося, самі проводимо заходи, видаємо методичні рекомендації, робимо все те, що прописано нашими посадовими обов`язками. З нетерпінням чекаю нового Положення, розробленого розумними спеціалістами МОН, які знають нашу роботу з середини і потреби педагогів.
Додо
Для Тетяна: В основном кошмарят отчетами. Учителей и администрацию. Администрация потом тоже кошмарит учителей. Хамское поведение. Собственно это и есть основные претензии.
Альона Сержанюк
Я, взагалі, проти утримання державою таких організацій, які наповнюють такі. ... . Сучасні учителі можуть про все дізнатись, порадитись, зазнати правової підтримки, .... у державних освітніх структурах через Інтернет-ресурси - безкоштовно, швидко, компетентно! Для кого утримувати тих, без кого працюючим демократично освітянам буде ліпше?!
просто вчитель
Для Тетяна: Методисти,можливо, і не страшні,але дуже обтяжливі. Щомісяці районний відділ присилає на школу план заходів на 4 -5 листках: різні семінари,фестивалі конкурси,тренінги,методичні посиденьки і т.д. Щодня за учителя, а то і декількох у школі заміна,бо вони, замість своїх прямих обов’язків - навчати дітей ,мають їхати вас розважати. Іще за 29 років роботи у школі не бачила жодного уроку або виховного заходу,проведеного методистами.
Коментувати
Олена
Незнаю. Може десь і допомагають методисти. У нас це "карально-слідчий" ))) відділ. Так звані методисти, разом з начальницею відділу освіти збирають всі плітки по району, особливо їх цікавлять вчителі. Хто наближений до начальства, отримує категорії поза чергою, іншим треба трохи приплатити і т.д. З вчителів збираються наробки, щоб видати їх за свої досягнення. Абсолютно не потрібна прокладка в освіті. Вчителям від них користі нуль. Харківська область.
Ірина 49
Для Олена: Дуже жаль, що у вас така начальниця, яка перетворила методичний напрямок роботи у "карально-слідчий" відділ. Методичні кабінети і центри є підрозділом управлінь (відділів) освіти, і у великій мірі робота методичної служби залежить від начальників.
Dendi
Методкабинет методкабинету разница. Пока мы работали при районо- не задумывались особо,но когда перешли в ОТГ под руководство громады с новообразованным отделом образования при ОТГ( которые действительно явились " карательно- следственными органами")! Вот тут- то мы и поняли,что наши предыдущие районовские методисты были просто золото! Вспоминаем их с огромной теплотой,уважением и ностальгией)
Коментувати
Ірина 49
Нарешті діждалася позитивних коментарів! Не стрималася, щоб не вставити і своїх пару фраз. Погодьтеся, є різні методисти, так як і різні вчителі. Усе залежить від конкретної людини, від її професійного рівня, від людських якостей, від відношення до роботи і до колег. У нашому місті методкабінет - це колектив методистів (до речі, усі вони до 50 років), до яких завжди можна звернутися у питаннях професійної діяльності - підкажуть, позитивно налаштують. Роботу міських МО організовують по-сучасному, щоб педагоги могли поспілкуватися із колегами, поділитися досвідом і навіть просто відпочити у колі однодумців.Подальше існування цієї структури тепер залежить від того, наскільки грамотно буде розроблено положення про центри професійного розвитку педагогічних працівників! Нічого зайвого, тільки конкретні прописані функції. І нехай конкурс на посади методистів у цих центрах виграють не тільки "блатові", а ті, хто дійсно професійно виконував свою роботу, працюючи у методкабінетах.
ЯЯЯЯ
Не розумію цих коментарів! Працюю в методкабінеті 2 роки! Мені 32! Усі методисти активно допомагають педагогам, проводять різноманітні зустрічі, семінари, тренінги! Більшість методистів віком до 50 років. Під час карантину допомагають вчителям! Проводять онлайн конференції. Якщо скасувати методкабінети,хто буде виконувати усю цю роботу? Інспектори, які завалені своєю роботою? Чи ті, хто пише ці коментарі????
владислав
Для ЯЯЯЯ: Я теж такої думки. Я вчитель трудового навчання - методисти на повну силу працюють. Можливо той хто пише такі нісенітниці просто ненавидить колег, які допомагають та навчають на різних тренінгах (не хочеться туди йти, думають що це марна праця...)
Керівник МО школи
Якщо школа невелика, то, може, й цікаві семінари і т.д. для когось. Якщо ж велика і вчителів одного фаху 7-10 у середньому, то в закладі свій план роботи, свої методичні наради, тренінги, круглі столи... І тоді нав’язане (інакше не скажеш) ззовні дратує вчителів, "збиває" усі плани, є надмірним.
Olga
Для ЯЯЯЯ: А ви запитали у вчителів, чи потрібно їм усе те, що ви проводите? Чи чули ви хоч раз, що говорять про вашу активність? У нашому ОТГ немає методиста. І знаєте, школи працюють. І роблять все без вказівок методистів. Для допомоги вчителям у школі є завуч. Херсонська область.
Коментувати