Що робитиме МОН у напрямі реформи середньої освіти

Відомство оприлюднило 10 кроків, що будуть реалізовані у напрямі реформи середньої освіти

Що робитиме МОН у напрямі реформи середньої освіти

Міністерство освіти і науки оприлюднило 10 кроків, що будуть реалізовані у напрямі реформування середньої освіти. Відповідний перелік дій міститься у Звіті про хід і виконання Програми діяльності Уряду в 2019 році.

Зокрема, у МОН планують найближчим часом затвердити новий Державний стандарт базової середньої освіти, розробити систему оцінювання компетентностей, набутих на рівні базової середньої освіти, а також схвалити Концепцію розвитку природничо-математичної та SТЕМ-освіти.

Окрім того, у відомстві планують забезпечити школи електронними освітніми ресурсами, комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, сучасними меблями, обладнанням для природничо- математичних кабінетів, у тому числі для SТЕМ-лабораторій.

До планів Міносвіти входить організація навчання педагогічних працівників з питань підтримки дітей з особливими освітніми потребами в освітньому процесі та запобігання проявам насильства.

Одним із приорітетів МОН залишиться процес підвищення кваліфікації вчителів, організації супервізії та проведення сертифікації вчителів початкової школи.

Також Міністерство освіти і науки планує затвердити Положення про центри професійного розвитку педагогічних працівників, Положення про педагогічну інтернатуру, Професійний стандарт за професією «Вчитель закладу загальної середньої освіти» та затвердити Дорожню карту впровадження старшої профільної школи та надання підтримки з формування мережі ліцеїв.

Освіта.ua
20.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Щодо підвищення кваліфікації - це щоь з чимоь. По три вчителі школи / тиждень їдуть на курси. На заміну уроків нема грошей. А тому, після повернення з курсів вчитель повинен ще й вичитати пропущені ним уроки, причому, безоплатно! Чи повинно так бути, чи передбачені кошти на заміну, не кажучи про 30%,якими і не пахне!!!
Вчитель
Знову просто -дерибан народних грошей і бумаготворчість! Гриневич хоча би старалась відійти від бюрократіі ,а за Новосад все стало назад!
Вячеслав
Де надання більшої самостійності школам зі зміною системи управління, ліквідацією застарілих і корумпованих "райони"?
вчитель
Мечты,мечты! В том ваша сладость. Ушли мечты - осталась,А взагалі,збільшіть кількість годин на вивчення математики.
Олександр
Черговий піар ! Де ви візьмете кошти для ваших псевдореформ .коли казна пуста. Треба негайно підтримати малокомплектні сільські школи саме звідти виходять благородна освідчена молодь на яку можна покладати всі надії !
Sekret
Подіі в Нових санжарах, ситуація з короновірусом показала повну безпорадність новоі влади. Не вміють, не знають, не можуть ... безрукі діти!!! Тільки здатні на дописи в соцмережах. Не дай бог щось серйозне- нам капець. Потрібно запрошувати професіоналів, інакше біда.
Местный
Для Sekret: эти события показали, что страна не едина, благодаря политикам. Ура-патриотические области знатно повоевали против своих же граждан. Поэтому, если и дальше вестись на агрессивную пропаганду на основании языка, веры, отношению к определённым политическим событиям - то страны этой через десятки лет может не существовать. Думайте головой, а не слушайте политиков.
Вчитель
Краіна єдина в тому що не підтримувати безвідповідальність сьогоднішньоі влади
Бандера
Слава Україні!
Коментувати