Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саньок
Дуже прикро, що мова йде про хто кому і як насолив: молоді чи старі. А чого всі мовчать, що вкотре нам усім цинічно збрехали про 30% надбавку. У нас престижність - 5%. А що у всіх інших - по 30%? Молодих простіше тримати в рамках. А для влади є не лише божий суд, а і міжнародні. Геноцид проти свого народу ще нікого не доводив до добра. Дайте пенсіонерам гідну пенсію - і вони з великою радістю підуть на відпочинок. Не личить молодим учителям збиткуватися над старістю. Вона і увас не за горами.
Отямтесь
Колєги!! Дискусія між молодими і пенсіонерами дурна. Одні і інші не праві. Ніхто тут не винуватий. Просто нас зіштовхують лобами. Школа владі не потрібна, а вузи взагалі заважають. Тому і підкидають тему за темою для роздраю. Це як в тюрмі- ми погано живемо , бо баланду з‘іли в сусідньому бараці. Війна! ОТЯМТЕСЬ!! З Водохрещею. Не сваріться.
Юрій
От і пересварилась молодість зі старістю. І ділять шкуру не вбитого... Читайте учні про старше та молодше покоління учителів. "Учітеся, читайте і чужому научайтесь." Робіть панове учителі, собі ведмежу послугу. Учні вас (нас) зауважають. Якою мірою міряєте-такою і вам відміряють. А КОНСТИТУЦІЯ говорить, що ми всі перед законом рівні. Ан нетушкі. ВИХОВУЄМ молодь в найкращих традиціях СиРиСиРу.
Makgregor
Для Юрій: при чому тут СРСР-,там такого бардака не було....
Ігор
Там пенсіонери відразу йшли на пенсію. А молодь їх міняла. І так було десятиліттями. І так повинно бути
Юрій
Для Makgregor: мені 57, і Ви ще не знаєте про той бардак що був. Любий мент-сержант був "божок" на дорозі. Начальник Погребищенського ДАІ Козирацький біля ст. Погребище-І будучи пяним "вдрібідон" розбив віджатою нивою "копійку". Двоє людей залишились інвалідами. Я допомагав (за наказом даішника Повара П.С.) грузити розбиті авто.Мент відбувся лише звільненням. Голова колгоспу "продавав" зерно через комірника, а хто з комбайнерів чи шоферфв мішок другий вкраде---відсиділи.Деякі директори шкіл (з ними працював) були алкашами по суті. Прикладів сотні... Мій дід пройшов солдатом дві війни, а як з ним влада комунізму повелась!!!!
Коментувати
Микита Вільховий
Щодо пенсіонерів у школі - якийсь перекіс у свідомості. Це нагадує один міф минулого століття: жовтнева революція дала землю селянам. А з’ясовується, що в селян і так було 90 % посівної землі. Тепер пенсіонери в школі, виявляється, всім перекрили кисень. Але ж офіційна статистика свідчить, що їх в школі лише 15 %...
Linda
Для Микита Вільховий: Після оптимізації шкіл робочих місць поменшає, та й Новосад відверто заявила, що вчителів дуже багато, отож починають скорочення з пенсіонерів. Але і іншим вчителям буде не мед - куди йти після закриття школи?
Коментувати
працюючий пенсіонер
Нарешті прийшла і наша пора йти на відпочинок. Я вже бачу десятки тисяч випускників педвузів, які дружніми колонами прямують в школи на зміну підлим і підступним пенсам. Ви в це вірите, я ні. Скоріше ці десятки тисяч дружно рвануть в напрямі ЄС. А зе-начальство чухатиме місце, яке породило нову проблему. Адже і коню ясно, що тимчасовий працівник - це поганий працівник, але інших просто не буде. Після "оптимізації" шкільної мережі педзаробітчанство набирає жахливих розмірів. Один вчитель працює в трьох школах і скрізь абияк, бо інакше просто не встигає.
Ігор
а який у тому сенс? директори залишаються ті ж самі + мають можливість продовжити договір ще на 6 років? теж саме стосується і вчителів... таким чином додається зайва паперова робота
stop_ze
Для Ігор: Засновник може скористатися та розробити такий контракт (до того ж до липня, скоріш за все приймуть "осучаснений" трудовий кодекс), який просто не вигідно буде підписувати, а відмова від контракту - крок на біржу. Ті, які заважають засновнику будуть відсторонюватись від роботи.
Юрій
Ті які заажають засновнику, але справно платять мзду- хто ж відсторонить?
Коментувати
stop_ze
"Оновлений" трудовий кодекс - остаточний цвях в труну соціальної держави. Закон про освіту - перші спроби. Тепер z-влада буде чекати реакції освітянської спільноти. Не буде реакції - профіт для влади. Неозакріпачення на марші. Плюс - зачистка всіх неугодних місцевими очильниками ОТГ (адже контракт можна написати, що людина сама не захоче його підписувати, а не підписал : "У разі незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору, керівники шкіл та учителі-пенсіонери мають бути звільнені". P.S. "«Людина – понад усе. Не людина для держави, а держава для людини» ("Зе" 3.07.2019)
К ответу реформаторов
Для stop_ze: ОТГ на местах давно геноцидят,закрывая все маленькие школы, причём самыми подлыми методами. Таких руководителей как в ОТГ(думаю,что многих) нужно привлекать к уголовной ответственности за их деяния " для людей" за время этой проклятой децентрализации.
новатор
Децентралізація потрібна реформа, ви ж блять всі вили шо при Порошенку реформи не робились, майте новації
Коментувати
Тетяна
Дискримінація за віком. Або усіх переводити на контракт, або - нікого. Я так вважаю. Хоча завжди працювала так, щоб лякалися, що звільнюся. Сама звільнення не боюся - роботу знайду.
Геннадий Плешаков
Для Тетяна: Звільняйтеся, не треба лякати! Будете весь час рабами! Штейкбрехери хренові!
Oлена
Пояснення Ігорю, чому "пенсіонери "там" відразу йшли на пенсію...".Щодо оплати пенсіонерів в радянський період існували інші умови. Наприклад, моя вчителька до виходу на пенсію отримувала місячну зарплату 120 карбованців, а пенсію їй нарахували по 135 карбованців. Тоді хліб коштував 0,16 і 0,38 коп., квиток для проїзду в автобусі 0.05 коп., а електроенергія і газ відповідно за одиницю - по 0.02 і 0,03 коп., пів-літра олії 0.85 коп, кг. цукру 0,80 коп., а натуральну курку купували по 1 крб. 60 коп. за кг. учнівський зошит по 0.02 коп., і т.п. Тобто, пенсіонер не голодував і не мерз, його безкоштовно лікували кращі медичні працівники, більша частина з яких, якби ще жили в сьогоднішніх умовах, то повтікали би за кордон. Хто Вас навчив так зневажати досвід і життєву мудрість старшого покоління? Адже Ви також, дасть Бог, доживете до старості.
Коментувати
Арні
Гарні положення Закону. Хоч трішки і жорстокі, але іншим чином відправити пенсіонера на пенсію -НЕМАЄ.
Олекса Позняк
Для Арні: Та будь-кого директор може виперти зі школи. Не будуть виганяти, бо пенсіонери це надійні профессіонали, а візьми пацанчика так він такого може накрутить що і 3 директори не розгребуть
Максим
Чому немає? Є - пенсія хоча б 7 тисяч і пенсіонери з радістю підуть зі школи, цього "солодкого" місця праці.
Вернуть 25- летний стаж
Тигипко подлец накрутил с пенсионной реформой так,что по выслуге- 25- летней не выйдешь даже на маленькую пенсию. Теперь педстаж надо 30 лет! И что из этой реформы вышло?- Очередной пшик. А где Тигипко? Продолжает жировать. Уже не страйк надо,а что- нибудь посерьёзнее,раз не понимают эти алчные министры и др.( У кого зарплата исчисляется миллионами).
Коментувати
stop_ze
Закон "паперєдніков" проголосован зеленими кнопочками. Ха,ха. Особливо рад за тих пенсінерів, які кричали, що ось "зе зі своєю молодою командою" прийде та порядок наведе, а їм контракт на рік та потім на кладовище. Всіх директорів - гарних та ні, на контракт. Правильно: "Бидлло повинно працювати на клубніці", а пани отримувати мільйонні премії. Ну що йде весна і... йде масове закриття шкіл, а вчителів по безвізу - підтирати зади еуропейскім сахібам ( хай наповнюють бюджет своїми переказами). Й да "Зе" знизив призовний вік до 18 років. Нераби після 12 класу одразу ж замість омріяної вищої освіти - на захист Гончаруків, Новосад та інших ефективних менеджерів. Ще залишолось під шумок прийняти трудовий кодекс й "Добрий день кріпацтво" та неофеодалізм. P.S. Чомусь профспілки мовчать, але ж да ми - не Франція :)
Реформа середньої освіти
Трудові відносини регулюються поки що чинним Кодексом законів про працю України, і жоден керівник освітнього закладу (навіть посилаючиюсь на новоприйнятий Закон) не зможе у законний спосіб в односторонньому порядку суттєво змінювати умови трудового договору, тобто "припинити" дію безстрокового трудового договору без згоди на те самого працівника. Крім того чинним Законом України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" гарантується ветеранам праці та громадянам похилого віку рівні з іншими громадянами можливості в економічній, соціальній, політичній сферах, сприятливі умови для повноцінного способу життя. Тобто вчителі-пенсионери мають такі ж права як і інші педагогічні працівники.
Олександр
Для Реформа середньої освіти: Те ж саме стосується і директорів шкіл?
Реформа середньої освітиРеформа сер
Для Олександр: дія КЗпП України розповсюджується на всіх прцівників без винятку.
Лідія
Для Реформа. Поки будеш судитися, вони тебе звільнять. Вони ж пишкуть" у разі незгоди "учителі - пенсіонери мають бути звільнені". Це повна дискримінація, ганебне приниження.
Коментувати