МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ

Документ містить вимоги до заповнення журналу класними керівниками та вчителями

МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ

Міністерство освіти і науки оновило Методичні рекомендації щодо заповнення класного журналу учнів початкових класів Нової української школи. Відповідний наказ підписаний міністром Ганною Новосад.

Документ містить вимоги до заповнення класного журналу класними керівниками та вчителями, які викладають окремі предмети.

Окрім цього рекомендації містять особливості ведення класного журналу за мовно-літературною та математичною освітньою галуззю, а також інтегрованим курсом «Я досліджую світ».

Оцінювання навчальних досягнень учнів Нової української школи має здійснюватись  вербально. Облік результатів підсумкового оцінювання, що здійснюється з урахуванням динаміки зростання рівня навчальних досягнень учня або учениці, фіксується в свідоцтві досягнень.

Рекомендації визначають, що у 1 класі домашнє завдання учням не задається та відповідно не фіксується у класному журналі.

У 2 класі домашнє завдання для школярів є необов’язковим, проте у журналі можуть зазначатися пошуково-дослідницькі та творчі завдання.

У 3-4 класах домашні завдання, у разі їх надання, мають обов’язково фіксуватись у журналі.

На вихідні, святкові та канікулярні дні домашнє завдання не задається та відповідно не фіксується у класному журналі.

текст рекомендацій

Освіта.ua
15.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
а класний журнал в електронному варіанті передбачений? Чи можна вести журнал в електронному варіанті, а потім видруковувати його? Чи обовязково у такому випадку вести класний журнал у паперовому вигляді?
Тетяна
Навіть не згадано слово "зараховано" в НУШ ...Ніде чітко не вказано,чи писати в класному журналі "зарах"в 1-2 класах НУШ,чи не писати зовсім. Адже чинна інструкція до ведення класного журналу за 2015 рік.
Тетяна
Для Тетяна: https://ezavuch.mcfr.ua/794748 Тут є роз’яснення
Коментувати
Вчитель і мама
Ну і як зрозуміти " на вихідні, святкові дні". Видно, що хтоиписав, то в школі не працював. Урок у п’ятницю є, але слідуючий аж у середу. То як записувати? На вихідні ніхто не задає бо уроків нема. А понеділок рахувати як день після вихідного ? Поясніть до толку. З пятниці на понеділок - не задаєм, але ж понеділом не вихідний. Пишуть самі не знають що. І ти несеш відповідальність за що , що хтось в школі не працює і дня і не розуміє що пише!!! Батьки не дадуть вам так просто зараз працювати , вони все контролюють. Вимагаєте від нас - думайте, що вони вас контролюють вже так як і нас. Поясніть їм як же задає вчитель домашє по вашій інструкціі.
Czerjoszyn
Для Вчитель і мама: Ось так і треба чітко та недвозначно розписати: лише з п’ятниці на понеділок.
Коментувати
Іван
А що говорить Дубілет за електронний щоденник чи так і будемо шкрябати папір в 21 столітті?
George George
Для Іван: Паперові щоденники не є і не були обов’язковими. Закон про освіту не містить такого терміну.
Коментувати