Гурак: незабаром отримаємо перші моделі ідеальної школи

Державна служба якості освіти проводить перші інституційні аудити українських шкіл

Гурак: незабаром отримаємо перші моделі ідеальної школи

Державна служба якості освіти моделює якість освіти та задає напрям реформам. Про це сказав голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак під час участі у конференції «Модератори освітніх реформ 2.0», що відбулась у Запоріжжі.

«Саме зараз відбувається пілотний інституційний аудит у другій школі та опрацьовуються результати оцінювання першої. Відтак, до нового року отримаємо перші моделі ідеальної української школи. При цьому обидва заклади, реалізуючи рекомендації експертної групи, збережуть і примножать свою унікальність», - зазначив Руслан Гурак.

Відповідаючи на запитання учасників конференції він також наголосив на тому, що закон «Про освіту» визначає сертифікацію педагогічних працівників як процес добровільний.

За його словами, етап сертифікації з вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації, за який відповідальна Держслужба, отримав найбільше схвальних відгуків освітянської спільноти. Оскільки практичний досвід роботи учасників сертифікації вивчали й оцінювали освітні експерти з числа педагогів-практиків.

Освіта.ua
25.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Краще проведіть будь ласка аудит щодо того скільки службовців ДСЯОУ працювали у закладах освіти, якою була їхня робота, бо на прикладі одного з обласних управлінь ДСЯО стає очевидним, що люди яких туди беруть на роботу знають про школу та освітній процес лише згадуючи про власне шкільне дитинство. Це далеко не Експерти! Процвітає хабарництво
???
І за що вам тільки гроші платять, ідеалісти вср.ні?
ШКОДА
Люди добрі, знову повертаємося до совка... Не може бути ІДЕАЛЬНОЇ МОДЕЛІ! Вона в кожної школи своя!!! В однієї школи одна перевага, в іншої - інша. А нас знову заганяють під радянський стандарт...Від чого пішли, до того ж і прийшли...
Віктор
ГУРАК думкою багатіє !
Торба
ПСЕВДОНАУКА отримає вухо від оселедця, а неідеальну школу
serj
Навіщо нам ідеальна, давайте краще реальну. А то знов у світле майбутє... чекати роки...
Гураку- марсианину
Господин- пан Гурак,а что мешало 28 лет сделать из украинской школы идеальную??? Ведь столько " реформ" наворотили! А результата -0!!!
СЛАВА
незабаром також зе-вчені винайдуть вічний двигун, а зе-географи відкриють атлантиду. чекаємо!
Олена
Для СЛАВА:Ідеальна школа, коли в класах не більше 25дітей, де дітей ділять на групи з іноземної мови в любому випадку, а не 27-26 учнів в одній групи, де діти хочуть писати МАНи а не вчителі і ще багато іншого!!!
Коментувати