Ганна Новосад: імплементація НУШ продовжиться

Міністр освіти і науки зазначає, що реформа Нової української школи продовжиться

Ганна Новосад: імплементація НУШ продовжиться

Завданням Кабінету Міністрів стане завершення змін у початковій школі та їх перенесення у базову школу. Про це сказала міністр освіти і науки Ганна Новосад під час презентації змін, що планує впровадити МОН у сфері освіти.

«Завданням нашого уряду буде завершення змін у початковій школі. Але не менш амбітне завдання – ці зміни перенести і почати в базовій школі, у 5-9 класі. І цей виклик складніший, ніж в 1-4 класах, оскільки мова йде про більшу кількість вчителів, учителів-предметників, про більшу кількість класів», – зазначила міністр.

Також, за її словами, завданнями Міністерства освіти і науки до кінця 2019-го та на 2020 рік є внесення на розгляд парламенту законопроекту «Про повну загальну середню освіту», запровадження у грудні цього року практики пояснення дітям про різні професії – профорієнтації, впровадження е-підручників, створення 250 нових STEM лабораторій та 25 лабораторій робототехніки.

Освіта.ua
08.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Helena Kyoto
мадам... простите, но создается впечатление, что вы не читали книжку *Волшебник Изумрудного города*там у героя Страшилы вместо мозгов были опилки... проводим параллель с вашими предложениями... логики нет. вы воспитаете поколение недоумков. дети будут тупые, безграмотные, не знающие НИЧЕГО. всё по верхам... не изучая досконально уроки, как это было , к примеру в советской школе, на которую вы и вам подобные плюются и открещиваются.. а вам , видимо на руку, поколение биомассы)))зачем гробить будущее и так убитой страны. вас проклянут потомки.
глас вопиющего в пустыне
идиотизм высшей категории!! кого вы выращиваете ?? тупых зомби... верните систему образования ссср. тогда были знания, а сейчас их НЕТ!!! дети не знают ни географии , ни истории!! карты обычные не знают!! реки и горы найти не могут, даты не знают.. позор и глумление над мировыми ценностями.!двух слов не свяжут, с литературой, общемировым наследием - не знакомы!!!тупые и бездарные неграмотные дети.и кем они выйдут из школы - дворниками??? позор нынешнему образованию.
Музика
Пані міністерко! Про що мова!!! Вчителі музичного мистецтва не мають права викладати музичне мистецтво в інтегрованому курсі Мистецтво у НУШ через те, що вчителі початкової школи раптом тепер вміють самі його викладати, якщо вони віддають музичне мистецтво спеціалісту, то у вчителя початкової школи не буде ставки! Це як? Хотіти і вміти- різні речі! Так, вони вивчали музику, але ніхто ніколи, (я працюючи в школі 25 років,) жодного разу музику не викладав початківець, аж раптом... ба!!! Всі вміють і знають! Діти в чому винні, що вчитель не може розповідати про музику, заграти на інструменті, заспівати, зацікавити, захопити...про нотну грамоту не пишу! А вчителів музики куди подінете? Про яку духовність і особистість ми говоримо? Малювати під музику- це не урок музики!!! Схаменіться і поставте все на свої місця!!! Діти чекають урок музики, - справжній, емоційний, цікавий і захоплюючий! А мистецтво в НУШ - утопія!
НУШ- для дебилизации страны!
Для Музика: Учителей музыки новосадиха отправляет на свалку истории. В нашем государстве не нужны культурные люди,и плевать им на лекции Казиника и других у них людей о роли музыки в духовном развитии человека. И просто плевать на народ! Землю продать- вот главная цель соросят!
Коментувати
Микола Аверін
Пані Новосад! Скільки ж можна вам пояснювати!? Зміни у початковій школі не будуть завершені до тих пір, поки у її освітній процес не будуть офіційно введена ідея самоорганізації особистості учня і методика СОЛ - Самоорганізації Особистості Людини. Чуєте?! Не будуть! І людина через ту причину зі стін школи буде виходити недовершеною, тобто недосконалою з усіма негативними. драматичними та, нерідко, на жаль, трагічними наслідками. А Україна хирітиме і далі. Що освіта може зроюити для своєї держави ще болючіше!?
Воспоминания.
Караул! А школы Великобритании взяли за основу принципы школы в СССР., Знания были!
Мария
Не можу погодитись з "реформаторами" стосовно ролі оцінки , яку чомусь зробили таємницею . Тепер учні не завжди знають, як їх відповідь оцінено, а батьки - тим більш. І знову розшифровка цих таємниць на плечах класного керівника. А як же бути з функціями оцінки, які визначили видатні дидакти? Чи термін "дидактика" реформаторам не знайомий? Гірко відчувати, що освітні менеджери, бездарно копіюючи іноземний досвід, знищують все на своєму шляху. І для чого 1-й клас, якщо діти не знають своїх результатів? Вони отримали за рік сонечко?
Учитель
Поділюся своїми думками з колегами з приводу реформ у нашій освіті. Працюю у школі вже 25 років учителем математики та інформатики у сільській школі з кількістю дітей біля 150. Створили у нас в районі дві опорні школи десь років 3-4 тому. Я думаю, що вже можна робити деякі висновки на основі їх роботи. От було в мене трішки вільного часу і подивився на таблицю результатів ЗНО по району за останні 2 роки. І що б ви думали, може серед створених опорних шкіл є лідери? Якраз навпаки, знаходяться в кінці рейтингу. А нереформовані школи знаходяться в лідерах. І що можна про це сказати?
Гайдамака
Для Учитель: Відмінний результат! У цьому вся суть.
Коментувати
Сергей Лимонов
УРАААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... !ДЯКУЄМО... КРАСНО !