У МОН готують передачу влади новому міністру

Міністр освіти Лілія Гриневич висловила готовність до завершення своєї каденції на посаді

У МОН готують передачу влади новому міністру

Міністр освіти Лілія Гриневич висловила готовність до завершення своєї каденції на посаді. Про це вона сказала в інтерв'ю Громадському радіо.

«У всій цій історії мене цікавить тільки одне: щоб ті позитивні речі, які ми зробили, в які вкладено дуже багато сил, не тільки моїх, а всієї команди, дуже багатьох людей, щоб вони продовжувалися, розвивалися», - сказала міністр.

За її словами, у команди Міністерства освіти є чітке бачення, яким чином потрібно робити наступні кроки.

«Ми вирішили піти шляхом цивілізованої демократичної практики, ми зараз в міністерстві готуємо перехідні книги, тобто це книги, де ми описуємо все, що зробили за цю каденцію, коли я була міністром, і те, як ми бачимо подальший розвиток. Коли прийде новий міністр, я готова сісти з ним за столом, вручити йому ці перехідні книги, поговорити про перспективи, яким чином далі він чи вона бачить розвиток. У мене є один інтерес: щоб освіта розвивалася далі. Ми маємо дуже хороші напрацювання, але зробити треба ще більше, бо освітня реформа — це завжди біг на довгу дистанцію. Вона не робиться за дуже короткий період часу, тому нам потрібна ця співпраця», - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
05.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ой-ой
Что-то мне подсказывает, что Гриневич - это цветочки. Чувствует мое сердце: мы о ней еще пожалеем. Впереди - капец
Людмила
Скажіть, міністерка ці всі відгуки бачить? Чому така "чудова" команда не читає це все?
Арсен
Идите и больше не возвращайтесь с Вашими реформами которые завели образование в тупик.Один факт - у нас в школе нет 7 учителей - нет желания молодежи работать да и педагогам со стажем - это как следствие Ваших реформ
Л
Громадянко Гриневич, дякувати нізащо. Слава Богу, що йдете з посади." Розвалили" освіту, нанівець звели повагу до вчительства, чим і пишаєтеся з " когортою ваших однодумців".
unforgiven 2
Ты хотела быть всех круче Красотой своей замучить И заставить самых лучших Дружно платить тебе дань Ты решила в свет пробиться И нашла себе двух принцев И банкира, и убийцу Ты просто хитрая дрянь Уходи, и не возвращайся Уходи, и не возвращайся
unforgiven 2
Прийшов час повернутися на грішу землю, тобто в школу, яку вона за час свого міністерства майже розвалила своїми "реФФормами".
Ірина Глібко
Дуже шкода, що йде справжній новатор і професіонал! Ви - найкращий міністр освіти України! Дякую Вам за Вашу працю!
Местный
Для Ірина Глібко: вот это вы зомби)))
Коментувати
Сергій
Я пригадую за якими цінами обладнання для НУШ закуповувалось...Так навіть Янукович не крав...
Тетяна
Кому потрібне навчання , яке триває 12 років ? Кому потрібна сучасна література, яку неможливо знайти у бібліотеці навіть учнями 2 класів. Кому потрібне ЗНО під прицілом камер? Як були взятки і корупція так і залишились. Наших дітей потрібно вивчати правил етикету , звернення та поваги і подяки для оточуючих .
Володимир
Для Тетяна: я 41-й рік працюю в університеті. Підтримую Вас на 90%. На моєму житті і праці пройшло близько 8000 студентів, де у сім‘ї добре все, відповідне і відношення дитини до всіх процесів. Відносно ЗНО 100% згоден, ця система принижує людину, порушує основи конституції. Спочатку потрібно дати рівні можливості отримання середньої освіти в селі, районі, області і столиці, а потім потрібнл 100 разів подумати перш ніж стригти всіх під одну гребінку
Коментувати
Катерина
Ідіть вже. І не повертайтеся. Дуже розчарували ваші реформи. Всіх помножили на нуль. Про штучний інтелект чули? А ви все спрощуєте і примітивізуєте. Японія вводить програмування з першого класу, а ми бавимося. Найгірший міністр.
Людмила
Хай іде в школу, там же її хороші реформи і напрацювання, дай боже, щоб це "все добро" віддалося їй сторицею!
Ірина
Для Людмила: згодна! Вакансій у школах столиці заиаз стільки, як ніколи. Хай. Попрацює, жаба, вчителем
Коментувати
Елена Бисык
Найкращий міністр за мої 26 років праці. Справжній. Мені в перший раз не соромно за мою галузь. За останні місяці зрозуміла, чого бракує українцям. Вдячності. Окей, це буде моє завдання на наступні 26 років: навчати казати "дякую". І не пишіть бруду про наступні 26. До школи не прийдуть, на жаль, нові вчителі. Бо сучасний мейнстрим хаяти вчителів їх лякає більше, ніж мала зарплатня. І до слова, з почином мене: це мій перший коментар на будь-яких сайтах. Гарні люди мають об’єднуватися, бо погані цьому добре навчені. Життя триває!
Местный
Для Елена Бисык: та хватит уже так вылизывать)))
Тетяна Кіба
Для Елена Бисык: Я вас підтримаю! Ідеальних людей немає, тому у кожного з нас можна знайти багато недоліків, а ще багато критикують саме тих, хто працює. Хто нічого не робить, то що про нього говорити?! Гріневич з династії вчителів і очолила міністерство в тяжкі часи, взялась за реформу освіти. Люди, які хочуть працювати і не бояться змін її підтримали. ЗНО допомагає поступити без грошей тим, хто має знання, НУШ отримала фінансування від держави, якого я не бачила за 30 років, учителів навчили ІКТ і т.д. Розумна, виважена, відкрита до спілкування - саме така для мене міністр освіти Лілія Гріневич.
Ірина
І де ж те краще? Може, досить плазувати? Хай іде собі до дідька...
Коментувати
Мария
Я б отменила б зно сделала как раньше экзамены в универ и все. За курсы зно 3 тис в мес платить и не факт что ребёнок сласть зно. Не у всех есть такие деньги
Галина
Для Мария: А навіщо Ви ходите на курси? більшість не ходе. І на результати ЗНО це не сильно впливає. Якщо дитина може підготуватись до ЗНО, то і сама підготується, а якщо дресеруй не дресеруй, а результат один, то навіщо платити. У нас в класі платили ті, хто вступив на контракт. А ті, хто вступили на бюджет, готувались в школі. А ось іспити у вишах - це прямий шлях до корупції.
Алла
100 відсотків! ЗНО абсолютно необхідно, діти, які дійсно учаться мають змогу пройти у найпрестижніші ВУЗи країни, а іспити - корупція!!!
Оксана
Цілком згодна!
Коментувати
Оксана
Для чого вводять зно з математики для коледжів,для худ.ліцеїв?Тисячі дітей не отримають атестатів,кому це все потрібно?За кордоном діти самі вибирають,які їм потрібні придмети.А у нас,купа не потрібних.Ставки роздуті.Ви не знаєте де взяти гроші для вчителів,так зробіть,як за кордоном.От тоді буде реформа.
Местный
Интересно, а пойдёт ли Гриневич теперь работать в школу? Там же всё так "хорошо", после её "реформ".
данив-мыщак
А я би дала орден. Людина, дійсно, була на своєму місці! НУШ - це найкраще, що було за моєї роботи в школі.
Віктор
Для данив-мыщак: Ви що, на приколі ?! Людина повністю розвалила освіту , а їй орден ?
Людмила
Не кажу вже середню школу, вона розтоптала вчителя,а вища школа вже не відродиться після цієї орденоносносної пані
Ярина
Особливо ранкове коло. Всі обніміть всіх. Просто жесть... І грайтеся в лего... І буде вам щастя...
Коментувати
Ордена не буде
Всі реформи Гриневич- це реформи Сороса, вони на меті мають не благо украінців. Молодь виштовхали за кордон , розтрощили вузи, знущалися з коледжів, загнали під стіл пту, школу примітизували , вчителя принизили і постійно дурили,,....
svitlana_oliinyk@ukr.net
Шкода! Але вперше за 35 років я зустріла посадовця (і не простого, а Міністра освіти ) який думає так як простий вчитель!!! Дякую пані Лілі за старт НУШ!!!
Wertyy
Для svitlana_oliinyk@ukr.net: А треба, щоб думала, як Міністр!!
Местный
Для svitlana_oliinyk@ukr.net: хватит уже вылизывать. Готовьте язык к следующим булкам.
Коментувати
Мама
Підтримую п.Катерину однозначно. Особисто сама за власні гроші пройшла стажування за кордоном. А заробітня платня 6000 грн. Та й стаж 30 років. Скорочення у ВУЗах.А потім говорять ,що багато людей втікає за кордон. А як жити ч існувати ??? Що я можу своїй дитині залишити після себе ? Така красива наша країна, а ми так зле живемо в ній. Бо ми раби , а ті що зверху то пани .
Вчитель з Турки
Пропоную пані Гриневич поїхати у Турківський район її рідної Львівщини у найвіддаленіше село, де школа - шевченківська хата, з пічкою, яку топлять дровами, без інтернету.Хай винайме собі з сім’єю там хатину і попрацює там один рочок , впроваджуючи НУШ, отримуючи зарплату вчителя. АГА,там ще навіть 25 відсотків ,,гірських" отримає! Ох,заживе...А потім з нами враженнями поділиться.Хто ЗА ???
Ярина
Для Вчитель з Турки: я ЗА!
Коментувати