В Україні створили інститут розвитку освіти

Планується, що нова установа займатиметься питаннями реформи «Нова українська школа»

В Україні створили інститут розвитку освіти

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про утворення державної установи «Український інститут розвитку освіти». Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

В Уряді зазначають, що інститут працюватиме над реформою загальної середньої освіти.

Планується, що діяльність установи сприятиме координації організаційного та методичного забезпечення впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.

Зокрема, інститут займатиметься розробленням державних стандартів, типових освітніх та навчальних програм, питаннями підвищення кваліфікації педагогічних працівників та забезпечення підручниками педагогічних працівників та здобувачів загальної середньої освіти.

Освіта.ua
01.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Історик
Англійці виграли Кримську війну , бо мали кращі гвинтівки: точніші і далекобійніші, а ми хочемо гарну школу , вуз ?, щоб були у сотні кращих в світі, без обладнання і з мізерною зарплатнею . Ось і вся реформа!! А то Нуш та Нуш?! А чого вона не стріляє- бо не заряджена була!!! Тепер думаю вистрілить- нове керівництво Мон жоден уроку чи лекції не прочитав!! Оце рехворматори!!! Оце дадуть ! ! !?!! Копоті...
Юлія
Краще матеріально-технічну базу змінити, виділити кошти на школи для забезпечення НУШ:канцтовари, фарби, обслуговування принтерів. А мультимедійки ще не у кожному класі ПШ. Про старші класи мовчу. А то знову реформування на папері та плечах вчителів...
Віра
Невже не зрозуміло, що цей інститут відкрили для Міністерки, яка втратила свою посаду? Не піде ж вона працювати до школи, щоби на практиці розбудовувати НУШ! Запасний варіант, розроблений на випадок провалу на виборах...
Ірина Стрільчук
За 20 років роботи не дали чистого папірця для роботи вчителю а скільки контролюючих органів створили!!!!
Oksana Skoraya
А як же інститут модернізації змісту освіти? ТЕпер будуть два "модернових" інститути? !! Та давайте ще третій відкрийте! Щоб вони самі заплуталися, хто над ким головніший! Цирк!
Scientia
Черговий прихисток для кандидатів та докторів "підагогічних" наук з дурнуватими дисертаціями на непотрібні теми?.. Хіба якщо ще один розсадник паразитів, НАПНУ, зліквідують, а найменш заплямованих плагіатом та псевдонаукою сюди переведуть, то хоч якийсь сенс буде.
Катерина
Це нова конторка для підвищення рівня освіти зє-дятлів? З офісом в києві.Гнидники
Учитель
очередное ненужное заведение. Растрата бюджетных денег. Реформируем реформированное.
Оракул
Для Учитель: Гадаю що всі ці "починання" скоро зупинять. Це засіб працевлаштувати своїх людей, яких попросять з МОН
Коментувати
Shwarzbrod
Зачем этот институт , если есть Академия педнаук и с похожими институтами!? Ставте задачу Апн и пусть работает!!
Тарас
Місце зробили собі, щоб "приземлитися" після провалу на виборах. Не про освіту думали, а про власне працевлаштування. Сіли на "золоту жилу" і мізки пудрять.
ольга
плодять собі подібних, краще зарплату підніміть вчителям на достойний рівень, так і придумують орган за органом, бюрократи освітянські, що, мало чиновників в освіти, ще треба?