У Слуги народу планують удосконалити реформу НУШ

Більшість пропозицій партії щодо середньої освіти розкривають і удосконалюють реформу НУШ

У Слуги народу планують удосконалити реформу НУШ

У партії «Слуга народу» планують продовжити реформу Нової української школи. Про це в інтерв'ю LB.ua розповів голова виборчого штабу партії, обраний народний депутат Олександр Корнієнко.

«Більшість наших пропозицій щодо загальноосвітньої школи розкривають і удосконалюють реформу НУШ», - сказав Корнієнко.

Також, він не виключив можливості призначення міністром освіти обраного народним депутатом Сергія Бабака.

«Усі необхідні компетенції у нього є, він розуміє цю сферу, займався управлінням в освіті», - зазначив Корнієнко.

Окрім цього він наголосив, що Бабак напрацював пакет освітніх законопроектів.

Освіта.ua
29.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Таке вдосконаленню не підлягає. Цінуй своє, а не відкати і гранди. Не будь як Грінєвич.
вoва
"Бабак напрацював" звучить приблизно, як "Зеленський вирішив", тобто, як анекдот.
Жанна
Міністром освіти має бути учитель! Той, хто не працював з дітьми, не був у шкурі вчителя, не бачив безчинств місцевих управлінь освіти, не зрозуміє, що потрібно учням, вчителям, батькам для комфортного, успішного, спокійного навчання у школі. Передчуваю ще більший хаос, некомпетентність і невігластво
Степан Шрамко
Для Жанна: Вчителеві місце - у школі
Імя
Учителька уже работает 5 лет министром, наворотила уже, хватит.
Владимир
Гриневич такая же учитель, как я Ален Делон! Вы бы уточнили - когда она последний раз была в школе как учитель!...
Коментувати
Іван
Якщо не будуть чути вчителів,викладачів та директорів,як цього не робила Гриневич-грош їм ціна! Парафія складна,скандальна,але ж потрібна суспільству.
Leyborist
Читаю заяви молодих Зе - слуг і впадаю в сум. Де вони взялися такі страшні та цинічні? Єдине в чому ми були в серединці рейтингів світових- це доступність освіти. Це велике світоглядне досягнення наших предтеч! Та Великий Тарас , франко і Грушевський нині перевертаються там , коли чують цих Бабаків чи Корнієнків! Хочуть закрити державні виші, зробити платну освіту і (головне) спрямувати кошти у приватні вузи!! Тра Заробити!!! І головне- нікого ні про що не питають, не радяться- а пруть своєі! Циніки!
sos
Спочатку свою морду підголи, бо противно дивитися на на такі "молоді" обличчя.
cos
Продовження для Гаоина. За три мінуса двійка ставиться і виноситься до навчальноі частини (не йдіть нікому на поступки). Якщо студент відвідував усі заняття 100 відсотково, написав самостійні роботи на 74 (такий бал має мало хо отримати) здав всі теоретичні теми та практичні роботи до заліку, та отримав два заліка по 74 (таку кількість балів мало хто отримати має), то екзамен ставиться автоматом. Якщо студент хворів- в нього також має бути можливість отримати автомат, якщо.все вчасно здасть. Студент не може бути допущений до заліку, якщо не здав хоча би однієі теоретичноі теми або практичноі роботи. Зазвичай таких в середньому на практиці від 30 до 60 відсотків. Якщо не допущений до першого заліку, не допущений до другого, а згодом до екзамену Допуск до першого заліку- студенти повинні закрити теми (1-4) 4 теми+4 практичні (не менше 8 плюсів). Допуск до другого заліку-студенти повинні закрити теми (5-8) 4 теми+ 4 практичні. При відповіді на теоретичні питання студент не має права дивитися у зошит. Допуск до екзамену (теми 1-8) всі теми та закриті (1-8)+ 8 практичних. За шпаргалку довжиною 180 сантиметрів студентові можна додати 10 балів (бо якщо писав студент, значить щось вчив). Тоді будуть якісь знання. Ті, хто не складе заліки та екзамени- відрахувати з університету. Списувати нікому не давати, позабирати зошити та підручники. Толі будуть знання у студентів.
реалії
Для cos: якщо запровадити у нашому вузі і не тільки такі правила для студентів, то вилетить не студент, а викладач. Ви навіть не розумієте, у якому дні знаходяться українські вузи, викладачу банально забороняють ставити 2-3, тільки 4-5. Якщо студент не ходив пів року, ставити 3 і все, якщо ні, то заява на звільнення. Вузи втрачають студентів, нема кого вчити, викладачів більше, ніж абітурієнтів (у нас на кафедрі 19, набрали у минулому році лише 2-х. смішно і страшно водночас).
Галина
Для реалії: Ну 3-ки, то ще дозволяють. Навіть кілька разім можна поставити 2-ку, але перездачі їм навчальна частина переносить на місяці, а то й на пів року. І врешті вимушений поставити хоча б 3. людині, яка ні в зуб ногою. Я викладала теорію статистики та галузаві статистики. І це не історія, яку можна завчити хоч декілька дат та подій. А діти були, які не могли і не хотіли. Батьки їх всунули, бо вирішили, що бути бухгалтерами чи фінансистами - це добре. Зовсім не думаючи, що діти не здатні. Одна була6 хотіла стати перукарем. Папо сказав: "закінчиш бухгалтера - купля тобі перукарню". Друга хотіла стати медсестрою, але не вступила, бо конкурс великий, а знань нуль. Могла б піти працювати санітаркою. Але ні батьки всунули на контракт на бухгалтера. Ось реалії комерційних коледжів.
Коментувати
cos
Для Галина: Галино, ви нікому не зобов’язані ставити оцінку за те, що вони плотять і ходять на пари. Візьму до прикладу: Наприклад, є дисципліна математика (умовно)- 8 лекцій і 10 практичних за семестр. До складання першого заліку 4 лекціі і 5 практични, і другого аналогічно, в кінці екзамен. Викладач має поставити своі вимоги до допуску заліку на першіі лекціі: На першій лекціі пояснює студентам, що забороняється запізнюватися на пари (бо за запізнення на хвилину зразу ставиться енка). Кожний студент зобов’язаний здати всі теоретичні теми та практичні роботи- бо інакше не буде допущений до першого заліку (тобто має здати 4 теоретичні теми та 4 практичні). На першій та шостій практичній роботі (модульні та заліки не враховувати) провести самостійну письмову роботу теоретичного характеру (для себе побачити рівень знань студента, списувати заборонити). Двійки не виносити до навчальноі частини (до 60 балів), але вона вплине на залік (-5-10 балів по 100-бальній шкалі). На другій практичній і наступних (крім 1 та 6) ...
Галина
Для cos: я вже не виладаю. І за те що ходять чи не ходять бали не ставила. Але знала, що оскільки коледж не має бюджетного фінансування і вступають до нього найслабші, бо кращі діти завжди намагаються потрапити на бюджет, кожен відрахований студен -проблема. А серед слабаків ще й систему оцінюванню слід розробити так, щоб ті найкращі, які варті лише 3-ки, отримали 5. Було шкода дійсно розумних дітей, які випадково (десь 1 на курс), потрапляли туди.
Коментувати
Клейсер Ч.
Пан Кореієнко!! В самій бідній країні Європи ви ведете мову про платну освіту, ліквідацію бюджетних місць? Ви і ваш Бабак випадково не закінчували циганські університети!? Ви хоч знаєте , що робиться в світі? Дикі люди, нувориші! Не робіть зла, зупиніться!
Aset
Для Клейсер Ч.: в молодежи немного фашистское мышление! Человеконенавистники.
Коментувати
Умань
Якесь волохате, небрите - ще не сіло, не впало , а вже вдосконалює , реформатора Беібака рекомендує... Ви хоч спитайте у практиків щось?! Зберіть, порадьтесь, не робіть як Пилип з конопель!!!
Anna
Для Умань: 21 век, хватит судить людей по внешности. Так то и Стив Джобс волохате та небрите))
Sos
Чмо і єсть Чмо!
Коментувати
Вчитель
Почитав фейсбук цього бабака і розумію що проблем школи він не розуміє, звичайний грантожер
Імя
Куда там еще улучшать / совершенствовать. Хуже еще не было. Лучше уже не будет.