Майже 450 тисяч школярів завершили перший клас НУШ

Міністр освіти наголошує, що за новою програмою діти розвиваються більш різносторонньо

Майже 450 тисяч школярів завершили перший клас НУШ

Цього року майже 450 тисяч першокласників завершили навчання в Новій український школі. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич, під час святкування Останнього дзвоника в одній зі столичних шкіл.

«Вони працювали за новим Державним стандартом. Граючись, діти отримували знання та вчилися спілкуватися один з одним, аргументувати свою думку, виконувати спільні проекти та досліджувати різні природні явища з різних кутів зору. Мені дуже приємно, що вчителі свідчать про те, що саме за такою програмою діти розвиваються ще більш різносторонньо і ґрунтовно», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона додала, що минулого року державою здійснені значні інвестиції в новий освітній простір шкіл.

«Вчителі відзначають, що закупівля нового обладнання надзвичайно важлива для використання нових методик. Для першокласників 2019 року держава також виділила понад 1 млрд грн, щоб вчителі могли працювати з цими новими методиками у відповідних умовах і мали достатньо матеріалу, для того, щоб дітям було корисно і цікаво навчатися», – зауважила міністр.

Освіта.ua
31.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
белла
Все правильно ! Им не нужны умыіе люди им нужны тупые и безграмотные овцы ,которыми легко управлять. Не хватает рабочего класса вот и делают дебильное обучение. Вы посмотрите программы! Наваляли столько всего ненужного что мозг детей не функционирует в нужном направлении. Программа не для мозга 15 летних подростков,взрослые не могут понять о чем идет речь! А терминология какая! Ребенок зубрит материал, а мозг не понимает ничего , потому что ребенок не дорос до такого обучения. Почему подросток в свои 15 лет должен знать на ура всю физику или математику когда сами учителя думают над трудными задачами. Никому такая методика не надо и люди будут уезжать за рубеж, где можно больше заработать и где не парят мозги и не брешут о прекрасной жизни. Насчет НУШ -ерунда полнейшая! Детей не учат коллиграфии.,царит бардак.Дети играют, но ничего делать не хотят. Им все дозволено, они могут ходить по классу, рисовать на доске,даже играть по желанию, нормально? Хочу рисую. хочу-в конструктор играю или мобилку, хочу на ковриках отдыхаю.Просто супер! дети приходят домой и все рассказывают.Нет элементарных правил поведения идет развал системы образования, а сегодняшняя программа расчитана на кучу репетиторов. Зачем тогда ходить в школу? Можно с репетиторами учить все, если есть деньги .а если нет ,то как в царской России -расписывайтесь крестиком! Безграмотными управлять просто! Пусть будут тупыми и безграмотными пьют алкоголь -с такими проще чем с умниками!
Олег
Що ж ти брешеш, Гриневич? Що ж ті вчителі можуть свідчити? Якщо вони щось свідчитимуть не те що тобі треба, то ти, подлая твоя душонка, вицарапаєш їм якісь сумнівні тести, заставиш складати якісь дурні екзамени і при цьому все зробиш щоб вони їх не склали. Уже ж був не один випадок, коли твої пси відключали інтернет і зараховували обнулені результати якихось незрозумілих екзаменів, а потім все це виставила на всенародне обговорення, а як запахло смаленим, то ти, погань, відхрестилась від цього і сказала, що учителі самі захотіли складати екзамени. Це - твоя політика Гриневич. Так ти розправляєшся з тими, хто насмілюється хоч рота відкрити проти тебе чи твоїх дурних рехворм. А це, взагалі знахабніла. Посилає своїх козачків збирати дань з учителів і шкіл під виглядом сертифікації.
Sabrina
Для Олег: как же Вы правы!!! Гриневич целенаправленно разрушает систему образования изнутри, используя абсолютно деструктивные методы руководства. Учитывая, что сейчас в школу приходят совершенно не готовые к обучению дети (есть умные детки, но их очень немного), нужно министру образования бить во все колокола и проводить политику усиления дошкольной подготовки. Ан нет- нате вам НУШ!!! Что может учитель сделать с 30 детками, которых НЕЛЬЗЯ заставлять работать, а нужно только играть с ними. А потом же учитель виновен... Дети в такой системе вмедозволенности не могут усвоить знания, даже элементарные.
Коментувати
Максим Мирошник
Сучасні засоби для НУШ з методичними вказівками, вправами і завданнями закуповують на сайті nus.com.ua
Тато
Міністерка стверджує, наголошує - что это за бред? Ведь люди видят, что в школах полная херня. НУШ - это путь в никуда. Долой НУШ!!! Долой Гриневич!!!
Андрій
Для Тато: Її потрібно відправити у пересічну школу і на власній шкірі попрацювати вчителем-предметником та класним керівником і спробувати свої ж "реформи", з усіма планами, заходами, звітами, "інноваціями", конкурсами і т.д.
Коментувати
Кузьма
Верніть нам Табачника!
Іван
Для Кузьма: Не дочекаєтесь. Чемодан-вокзал, якщо жити без нього не можете.
Правда
Для Іван: сам не хочешь свалить? Задолбали вы уже всех, кастрюли майданутые)))
Іван
Мені немає потреби - я без біглих політиків себе чудово почуваю.
Коментувати
Зеновія
Чому при новій системі, залишились старі вчителі( пенсіонери)? Класи по 30 дітей.
Правда
Для Зеновія: ну пенсионеры понятно почему, на мизерную пенсию никто жить не хочет. А вот почему 30 человек, и меня интересует.
Коментувати
Олена
Для111: А чого варте зобовязання учителя надавати медичну допомогу дитині? Поскорочувала медпрацівників у школі і що тепер? Якщо дитині погано, раніше звали шкільного медпрацівника. А тепер що? 35дітей за спиною і хвора дитина. Учитель має всіх кинути і йти за медикаментами? Чи він буде носити медичну сумку з собою? Чи медикаменти зберігатимуться у класі???!!! Учитель надаватиме допомогу в присутності всіх дітей??? Хто наглядатиме за дітьми коли учитель робитиме укол??? У Гриневич мізки відсутні зовсім
Читачка
Для 111: згодна на 100%. Гриневич перенесла дитячий садок у школу, наробила хаосу всім. Син знайомої у престижній школі. НУШ. Знайома в шоці. Дитина лазить на колінах, веде себе як дебіл, а вчителька каже, що це-НУШ, і вона не може наказувати за це. Жах!!! Скільки з малою дитиною працювали, щоб привити якісь норми поведінки, а тут що??? Дома так дитина себе не поводить. Ви що вирощуєте покоління дебілів? Як дитина себе буде вести у громадських місцях, з незнайомими людьми, у літаку, у магазині, за кордоном??? Кого виховує ваша нуш??? Ким виростуть такі діти???
Андрій
Для Читачка: Це і мета НУШ - виховати дебілів, нахаб і моральних уродів, нездатних ні на що без інтернету. Дебілами керувати легше.
Коментувати
111
До чого доторкнеться Гриневич-там безлад, руйнація, хабарі, відмивання грошей і натравлюваня одних на інших. Безлад, хаос, лобіювання інтересів олігархів доморощених і зарубіжних і перевірки. У Гиневич взагалі відсутня будь-яка здатність до прогнозування. Гасло - в маси- її девіз, а далі-як хочете так і робіть, а ми-перевіримо, ще й данину з учителів зберемо. Ні документального розяснення, ні матеріального забезпечення, ні якогось плану на майбутнє, ні чіткої системи дій чи якоїсь моделі- нічого немає. У голові, щось бовваніє, у Гриневич, а ви здогадайтеся що вона хоче, сформулюйте, а воно ще й губки надме, бо воно ж і саме не знає, що хоче. Воно ж в інтернеті понавихоплювало якихось ідей і намагається щось стулити до купи абсолютно непоєднуване. Свою неспроможність і бездарнісь прикриває гнобленням і травлею учителів. Брехня, лише одна підла брехня. Батькам говорить одне, в наказах для учителів-зовсім протилежне. Ходяче непорозуміння, одним словом.
Sabrina
Для 111: Гриневич старательно выполняет свою миссию. С маниакальным упорством. Учителя деморализованы. Школа - становится местом, где взращивают позитивных дебилов. Умных детей выдавливают из страны. НУШ- отдельная грусть. Скоро снизят требования в средней школе. Вот тогда будет полный крах образования.
Аміна
Крах вже наступив. Дитячий садок у школі!
Коментувати