Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти реформа освіти - середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
якбисвиніроги
Да, проблємочка у Вас, шановна Пані: Не можете Ви одномоментно 440 000 вчителів кишнути подалі зі школи... А от якби... І відразу прийшли б 440 000 прагнучих втілити Все, що напридумували ви зі своєю командою, сидячи в тепленьких кабінетах, отримуючи гідненьку зарплату і ще тягнучи з учнів і вчителів кошти на всякі "Левенята","Кенгурята" та інші представники природи. А сільські діти хай трясуться в смердючих автобусах по розбитих дорогах за ЗНАННЯМИ, хай приїздять до школи о 7-10, за півтори год до початку уроків, бо автобусу потрібно зібрати дітей ще з трьох сіл! Хай сидять голодні у школі до 16 год, а тоді ще додому добираються. Це якщо автобус є. А якщо ні? Дистанційне навчання! Пропоную вам дистанційно харчуваись хоча б з тиждень
Сучасність
Для якбисвиніроги: Ниття, ниття, і знову ниття... Вас не влаштовує ваша робота? Йдіть вже відпочивати, нарешті. І вдома нийте скільки завгодно. Ломоносов з обозом через Сибір до навчання йшов наперекір всім! А ви все підвиваєте. Вже дістали. Від таких як ви нитиків вся Україна стогне
Запрошуємо до села
Для Сучасність: ниття? Приглашаю проехаться школьным автобусом( который " на ладан дышит", без печки,зимой,при -10, по супернечищенным сельским дорогам!!! А то Вам там, в Киеве, " глаза застлали" туманом.
ну Вы и ...
Для Сучасність: мы живём в эпоху ЛОмоносовых? Или Вам невдомёк, ПОЧЕМУ ломоносов сделал подобное, а другие нет. И, кстати, ЛОмоносов не совсем в глухой деревне рос. Как же достали такие, как у Вас, заявки. Именно поэтому эта страна на ладан дишит. Ломоносов в ЦАРСКОЙ России сумел стать Ломоносовым. А Вы в совестоком союзе стали тем, кто есть. А будь Вы на месте Ломоносова, или будь Вы на месте этих детей, в 7.10 трясущихся в разбитом автобусе, то ничего ИЗ Вас не получилось бы. Отам бы и остановилось усё. Так что - НЕ Ломоносов Вы. Ой, далеко не Ломоносов. И в отдалении. Те, кому не нравится их работа и их место жительства, уже давно на другой работе и в других странах, умник.
Коментувати
Випускник
Перш, ніж робити реформу школи, треба було зробити реформу педагогічної вищої освіти! Спочатку треба було запустити формулу нового педвишу по всіх пунктах, особливо створення "Сучасного освітнього середовища, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання студентів", бо про змішане навчання і розміщення навчальних матеріалів в інформаційному середовищі окремі викладачі не чули і навіть не здогадуються, що таке може бути. До сьогоднішнього дня заставляють купувати або брати у бібліотеці посібники і підручники, мотивуючи це тим, що якість там ліцензійні вимоги є про 5 друкованих посібників на студента. Не знаю, хто ці дебільні вимоги придумав, якщо ми живемо в інформаційному суспільстві і не зрозуміло для чого плодити купу книжок, які гниють в архівах бібліотек!
Олексій
Для Випускник: hef@mon.gov.ua Гройсман вже змінює вищу освіту, з 2020 року ціни на контракт піднімуться на 60%, 2021 ше на 70%, з 2022 ще на 80%. Всього за три роки на 210%. Вища освіта буте тільки для багатіїв...
Для Олексій:
Якщо буде так, як ти написав, то за три роки підняття вийде майже на 390% (в 4,896 раз). Вчись рахувати відсотки, а потім будеш писати.
Олексій
За мене міністри порахують. Щось зміниться?
Коментувати
Вася
Пані Ліліє. Трохи не з того почали, як завжди. Більшість випускників отих "поганих" учителів (тобто нас) вступають до вишів. Через різних пільговиків (у тому числі й тих, які не здатні отримувати вищу освіту через низький рівень знань) діти, які отримали високі бали ЗНО на бюджетну форму навчання не проходять. А далі починається "зрівнялівка", бо на контракт беруть майже всіх. Може в першу чергу зробіть реформу вищої освіти, щоб виші брали не тих, хто платить чи пільговиків (із зазначеними вище властивостями), а тих, кому вони зможуть надати ВИЩУ освіту (з підтвердженням незалежної комісії), тобто перетворіть "бізнес на навчанні" у ОСВІТУ. Тоді наші діти, а точнше, їх батьки забудуть фразу "що та школа дає, гроші заплатимо - будеш учитися" і ситуація у школах зміниться в кращу сторону. А з приводу заміни учителів: ким???, тими, хто пішли у педвуз, бо більш нікуди не пройшли????
Лілія Василівна
Для Вася: Хибна позиція - пішли у педвуз, бо більш нікуди не пройшли. Якщо так думати, то краще не йти у педвуз, а йти відразу працювати, щоб досвід отримати, щодо вартості коштів, а через рік спробувати знову вступити у вуз за покликанням, а не аби куди. У педвузі дають не тільки теоретичні знання, їх можна отримати самостійно. У педвузі навчають як стати педагогом. І перш ніж туди йти навчатись, ви маєте розуміти значення і відмінності між такими поняттями як "вчитель" і "педагог". Професію потрібно обирати серцем. Потрібно любити і цінувати кожного учня чи студента, вміти їх слухати і ніколи не боятись змінюватись.
Вован
Для Лілія Василівна. У педвузі дають не тільки теоретичні знання, їх можна отримати самостійно. У педвузі навчають як стати педагогом. Шановна пані, у більшості ЗВО України вже давно ніхрена не навчають. Дипломи вимінюють на сало ( контрактна форма навчання), а у вузи йдуть - віддаючи дань моді. ВИШША освіта, і після отримання диплома - гайда до Польщі збирати суницю або на базарах продавати труси та бюстгалтери
Вася
Для Лілія Василівна: З приводу хибності: про "серце" і "покликання" чую вже майже 30 років. Так от - не хибна, а це реалії сучасності. З моїх випускників "педагогами" стали лише кілька випускниць, і про рівень їх шкільних знань я краще промовчу. Які знання давали в НПУ я знаю, і знаю які дають зараз, і в курсі який відсоток випускників нашого потоку працює в школах. От тільки у вашому коментарі ще бракує цитат Сухомлинського, який працював зовсім в інший час і з зовсім іншими дитячими потребами.
Коментувати
Владимир Белый
Фундаментальними змінами є ТАКІ, що автоматично самим своїм правовим/фінансовим/статутним/тощо впливом кардинально покращують мотивацію учнів вчитися, а вчителів працювати. Все інше є тим супутним, що або забезпечує, або заважає, або нейтральне до проектування тих "фундаментальних змін".
Спасибо за реформы
Я готова до " фундаментальних змін": не в состоянии на мизерную зарплату оплачивать коммуналку полностью( субсидия тоже не положена в силу разных причин), так что готовлюсь к тому,что жильё заберут за долги. Не сплю и думаю только про НУШ!( сарказм). Спасибо " вышестоящим" за такое отношение к учителям.( я не одна такая,нас тысячи).
Цікаво...
Для Спасибо за реформы: А де буде пані міністерка через 5 років?... не кажучи вже про ці «незворотні реформи»...
Сидір Петрович
Де вона буде через рік?
Коментувати
Ирина
Завтра закінчуються мої курси підвищення кваліфікації, дуже задоволена та вдячна педагогам. Мій спецкурс " педагогіка партнерства". Багато нового дізналася: як відноситися до дитини, яким повинен бути педагог. Працюю над собою, міркую, за налаштовуюсь працювати по новому
Вибори
також кожні 5 років проходять, і у Вас також є шанс не втриматися на своїй посаді.
Вчитель
Для Вибори: я пройшов курси,минулого року пройшов атестацію. І вже можна втрачати роботу? Хто мені може дати гарантію,що я ще буду атестуватися аж через 5 років?
Для Вчитель:
А при чому тут ви зі своєю атестацією, якщо мова йде про посаду міністра?
Коментувати
Вчитель
Для чого триденні курси кожного року? Чому вчителів відволікають від роботи? Чому вчитель не може проходити курси так,як і раніше,адже вони у тих самих інститутах? Хто може пояснити? А якщо вчитель не хоче йти кожного року,то що тоді з ним зроблять?
Оксана
Ганьба, коли ви вже станете на захист вчителя, а не будете його паплюжити в очах батьків, виросло не одне покоління, яке вчилося по тих методиках, і живуть і розумні, а ці методики ведуть до ДИБІЛІЗАЦІЇ суспільства, що вигідно чинній владі, так легше схилити їх віддати свій голос за ТОГО кого треба....
Оксана
А підручники для 5 і 10 кл коли будуть? Чи уроки повинні перетворюватися у лекції? Це такі зміни? І Ви ще маєте право комусь щось казати?
Оксана
Для Оксана: Чого ви підписуєтесь моїм імям? кого ви боїтесь??? В жовтні обіцяла міністр підручники для 5 класу,...
Володимир
Міністерство освіти не може одномоментно всіх їх змінити. Жалкую, що не можна одномоментно звільняти міністра освіти. Через рік. Я к каже мій друг- із тачкою на базар. Апарат скоротити на 70%. Дармоїди. Я підловив заступникак міністра на махінаціях. Не реагують на кричушчі факти зловживань. Відправив замовний лист на ім’я міністра- підписує зам. міністра. А, що, пані міністерша не володіє інформацією, що вона має підписати відповідь на моє звернення
Оксана#3
Для Оксана#2: а ви чого пiдписалися нашим iменем? З пiдручниками не склалося, бо думати треба не дупою. А вони тiльки нею i думають...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!