Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Так як працює НУШ - .... так і буде працювати сертифікація. Обмивання коштів і все
всівільні!
Дітки, кричіть "УРА"! Школи закриваються, навчання відміняється! ЖОДЕН вчитель початкової школи не пройде сертифікацію за такою "програмою". "Шановне" МОН, ви з якого дуба впали?
Глоба
Все що міністерство запланувало - буде. І ваше невдоволення нічим не допоможе, тим більше письмове....
Witalina
Для Глоба: ЗРОЗУМІЛО !
Коментувати
Тарас
Та ні, спочатку ЗНО в режимі прямої трансляції для керівництва та фахівців МОН! Як уже дістали!
Согласен с предыдущим оратором
А ничего что депутаты позорят страну своими драками( как сегодня), ни за что не отвечают и имеют зарплату нешуточную, ,кучу льгот и без сертификации и ЗНО,а учитель,имеющий диплом и минимальную зарплату,приравненную к уборщицам,должен что-то доказывать? Ребята из МОН,если уж хотите до конца развалить образование - говорите об этом прямо! Тут все свои)
ЗНО во все сферы!
А когда будет программа ЗНО для депутатов всех уровней на предмет этики,знания основ государственности,юридических тонкостей и просто знания украинского языка?
Лара Ф.
Для ЗНО во все сферы!: Випадково - Я ТІЛЬКИ ЗА І 100+
Клара
У країні-жах! Швидка допомога не приїде до хворої дитини! Не кажу про дорослих! Треба зробити перевірку на придатність працювати нашим реформистам і депутатам!30 вчителів замість 300 депутатів--за місяць наведуть у всіх сферах діяльності порядок!І реформи -розвантажать програми!
Клара
І останнє -Прорвало!!!! Треба скинутись по гривні і вибрати не кровасосів, а як у Швейцаріі на 2 ріки менеджера-управляти державою,щоб людина професійно вміла заробляти гроші для країни і людей! Бо роти і кишені у наших управітелів безмежні-не їх діти гинуть і не їх діти голодують!
Коментувати