Діти вмотивовані ходити до школи, - Гриневич

Найкращим результатом старту реформи «Нова українська школа» є те, що діти хочуть йти до школи

Діти вмотивовані ходити до школи, - Гриневич

Найкращим результатом старту реформи «Нова українська школа» є те, що діти хочуть йти до школи. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич в ефірі UA: Львів, коментуючи хід провадження реформи «Нова українська школа».

«Практика демонструє, що діти вмотивовані ходити до школи, вони хочуть йти до школи. І ми бачимо багато вчителів, які оцінили, як благотворно сприяють на дітей методики і підходи, що характерні саме для Нової української школи. Це діяльнісні методи навчання, це активізація допитливості дітей. Тому що наскільки ми зараз збережемо мотивацію дітей до школи, залежить їхня успішність потім», - зауважила міністр освіти.

Вона наголосила, що реформа спрямована не тільки на те, щоб начиняти дітей знаннями, хоча вони є безперечно важливими, але й на те, щоб розвивати у них критичне мислення й усвідомлення своєї співвідповідальності за процес навчання.

Також, посилаючись на проведену оцінку впровадження реформи, Лілія Гриневич підкреслила, що дітям стало цікавіше, а вчителям стало важче працювати.

«Очевидно, що коли діти активні, коли вони ставлять запитання, то це означає, що вчитель повинен бути більш динамічнішім і реагувати на це», - підкреслила міністр.

Освіта.ua
17.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Наївна! Це ще до них не добрались примусові репетитори!.Ті швидко покажуть всім кузькину мать!
Эврика!
Ура, открытие! "Идиотка"- так называется учитель, который боится сдать ЗНО! Кто его заставлял идти в учителя?
Ученица, милая,
в жизни ВСЕМ пригодилось умение есть-готовить-стирать-рожать(или не рожать). ЭТИМ будем заниматься в школе? Если Вам что-то не пригодится в жизни, ну так не учите, оставайтесь с образованием 9 классов и не морочите голову ни себе, ни родителям, ни учителям. Не сдаст она. Ну и не надо. Вот проблема то. Чтобы СДАТЬ надо было учить все 11 лет, а не последний месяц решать задания прошлых лет ЗНО, чтобы уметь что-то делать.
Ученица
Отмените ЗНО, это невыносимо. Я просто прохожу онлайн ЗНО и с каждой попыткой понимаю, что я быстрее сойду с ума, чем сдам ЗНО. Читаю некоторые задания и думаю: «Какая должна быть ситуация, чтобы мне пригодилось это в жизни?»
777
Для Ученица: Якщо Ви ідіотка, Вас ніхто не примушував іти до 10 класу!
Оксана
Для 777: Кто дал вам право оскорбить ребенка, который честно поделился своими переживаниями? Может быть такая девочка как эта пожалеет когда-то вас и судно из-под вас вынесет?
Мама
Для Ученица Ты пройдешь ЗНО, не переживай. Хотя бы потому, что пишешь грамотно - здесь многие учителя этого не умеют!
Коментувати
Дарья
Как вспомню-так вздрогну начальную школу моих детей. Шли в первый класс всему научила сама и бегло читать и решать простые задачки. Через месяц у ребенка - ненависть и нежелание. Задача - сколько будет? - он глаза выпучит, краткую запись условия скажет и все! И тд и тп. Эти с-ки пока не научат считать свои клеточки от края - не успокоятся! Потому желаю успехов мин. Гриневич, хотя с полоумными учителями ей придется трудно
Бывший учитель
Для Дарья: Учителя делают лишь то, что от них требует министерство.
Коментувати
самасобідивуюся
"САМ написав, Сам напам’ять вивчив". Правда, діти хочуть ходити до школи. Там друзі, гульня і на уроках, і на перерві. Навчання ж- справа другорядна. Пані Міністерко, не хочете повторити рух десятитисячників: направити своїх чиновників різних рівнів хоча б на пару років на роботу в школи? Та ні, мабуть не ризикуйте-багато коштів піде на відновлення їх здоров’я.
Queen
А чи давно пані міністр у звичайній школі була? Думаю, що давно, а жаль! На чому грунтується її думка? На якій практиці? Практика є у звичайного вчителя, а чиновники від міністерства чи департаменту школу бачили тільки на фото або коли стрічечку якусь перерізали
УЧИТЕЛЬ
ТАК, ВМОТИВОВАНІ !!! СИДІТИ В ТЕЛЕФОНІ НА УРОКАХ І ІСТИ БУЛКИ В ІДАЛЬНІ !!! ПЛЮВАЛИ ВОНИ НА ТУ ШКОЛУ І ВЧИТЕЛЯ, ЗОКРЕМА.
888
Для УЧИТЕЛЬ: "Лица" значит у вас такие, что плюнуть хочется. Нормального учителя всегда уважали!
пойдите в ПТУ
Для 888: поработайте. И не недельку -другую, а на постоянно. А нет возможности поработать в ПТУ, посмотрите НА выражение лиц УСТАВШИХ ОТ МАРАЗМА ЧИНОВНИКОВ людей
Коментувати
Марiванна
Професiя вчителя - це хрест, який кожен несе, стиснувши зуби. I дякувати долi, що попався на розумному, доброму, вiчному.
НикНик
Для Марiванна: Да не нужно ничего "стискувать" - не получается уйди, не мучай ни себя, ни детей
Коментувати
Віктор
А коли будуть вмотивовані вчителі.Адже за НУШ предметникам не платять.Хоча обіцяли зовсім зворотнє.