МОН підготувало матеріали для вчителів НУШ

Міністерство освіти розробило навчальні матеріали для роботи з першокласниками в період адаптації

МОН підготувало матеріали для вчителів НУШ

Підвезення підручників для перших класів буде здійснюватись протягом вересня-жовтня 2018 року, тому Міністерство освіти і науки розробило на перші тижні докладні матеріали для вчителів, з детальним описом роботи. Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 29 серпня 2018 року під час виступу на засіданні уряду.

За словами міністра у підготовлених матеріалах є навчальні цілі на тиждень, а також розписані активності, вправи та завдання для досягнення цих навчальних цілей.

«Дуже важливо, щоб протягом цього часу діти рухались та вчилися активно співпрацювати. Усі ці матеріали розіслані на школи. Там, де не завезено фабрики друку, місцеві органи самоврядування мусять доставити матеріали вчителям у друкованому вигляді. З цими матеріалами може ознайомитися кожен, і я закликаю і батьків, і журналістів це зробити», – сказала Лілія Гриневич.

Вона також зазначила, що перший місяць для 1 класу – адаптаційний. Передбачено, що першокласники не мають взагалі користуватися підручниками протягом цього часу.

«Я закликаю вчителів не просити батьків докуповувати підручники, не просити їх купувати друковані зошити. Перший місяць вам вони будуть не потрібні», – звернулася міністр.

Вона також наголосила, що за попереднім планом підручники для 1 класу мусили бути в школах до 1 вересня, що було принципово важливо для вчителів та їхньої підготовки.

«Аби вчитель міг взяти його в руки, ознайомитися, спланувати його використання на уроках. Окрім цього, я розумію, що відсутність підручника – додатковий стрес для вчителя, який, враховуючи проблеми із закупівлею обладнання та початком реформи, й так перебуває у високій нервовій напрузі. Мені прикро, що вам, а також учням та батькам першокласників доводиться переживати цей стрес. Вибачте, це відповідальність не лише органів місцевого самоврядування, а й нас усіх, тому я прошу за це вибачення», –  підкреслила Лілія Гриневич.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Освіта.ua
29.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Про підручники та зошити мовчу, але парти до першого вересня можна було б і привезти. Навчальний рік розпочато а першачки без парт!