Рекомендації з оцінювання першокласників НУШ

Міністерством освіти затверджено нові методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу

Рекомендації з оцінювання першокласників НУШ

Міністерством освіти і науки затверджено нові методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу.

Відповідно до затверджених методичних рекомендацій, вчителі початкових класів використовуватимуть формувальне оцінювання, яке на етапі першого класу має включати два обов’язкових компоненти: доброзичливе ставлення до учня як до особистості та позитивне ставлення до зусиль учня, спрямованих на розв'язання задачі (навіть якщо ці зусилля не дали позитивного результату).

Облік результатів завершального (підсумкового) оцінювання, що здійснюється з урахуванням динаміки зростання рівня навчальних досягнень учнів буде фіксуватися учителями у свідоцтві досягнень, зразок якого також затверджений МОН (свідоцтво у форматі А4, свідоцтво у форматі А5).

Відповідно, для оцінювання учнів пропонується чотирирівнева система: «має значні успіхи», «демонструє помітний прогрес», «досягає результату з допомогою вчителя», «ще потребує уваги i допомоги».

Учителі, які викладають навчальні предмети у початковій школі, даватимуть характеристику предметних компетентностей учня за чотирирівневою системою.

У першому класі оцінювання матиме описовий характер як рівня навчання, старанності та соціальної поведінки, так і предметів та освітнього процесу в цілому, але не результату.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Освіта.ua
28.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Скажіть, будь ласка, потрібно писать характеристику на учня , який вчився в школі 2 місяця і вибуває?
Студент
Цікаво знати, хто буде роздруковувати і за чий кошт ті 120 листків (30 учнів по 4 листки)? От би дати для заповнення ці листки гріневич і її заступникам, щоб на кожного клерка МОНу заповнили та так, щоб не менше 30 вийшло. Якщо не вистачатиме клерків, то включити прибиральниць.
Вчитель
Не можна казати дебілам, що вони дебіли. Це псує їм настрій. Навпаки, вчителі в школах (згідно рекомендацій соросівської підстилки гриневич) мають усіляко вихваляти і заохочувати дебілізм. Не дай бог накричить вчитель на дебіла, так дебіл з переляку вчитися почне... А це неприпустимо. Просто пошукайте на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат" і все вам стане ясно.
VL
Хай живе паперотворчість!