МОН підготувало положення про міжшкільний ресурсний центр

Документ має на меті удосконалити правове регулювання забезпечення освітнього процесу

МОН підготувало положення про міжшкільний ресурсний центр

Міністерством освіти підготовлено проект наказу «Про затвердження Положення про міжшкільний ресурсний центр». Документ представлений для громадського обговорення.

Проект Положення має на меті удосконалити правове регулювання ресурсного забезпечення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, а також створити умови для поглибленого вивчення окремих предметів інваріантної та варіативної складових освітніх програм.

Документом передбачено, зокрема, надання МРЦ повноважень створювати стаціонарні та пересувні лабораторії, укомплектовані необхідними дидактичними матеріалами, засобами навчання та навчальним обладнанням, у тому числі приладами, пристроями та матеріалами, яких не вистачає багатьом закладам загальної середньої освіти.

Планується, що міжшкільний ресурсний центр сприятиме вибору учнями напряму профільного навчання у ліцеях шляхом розроблення індивідуальної професійної траєкторії, проведення профорієнтаційної роботи серед учнів, впровадження професійно-спрямованих курсів за вибором, факультативів, гуртків та проведення інформаційних та консультаційних заходів.

У Міносвіти очікують, що реалізація Положення про міжшкільний ресурсний центр матиме позитивний вплив на забезпечення доступу учням до якісної та доступної загальної середньої освіти.

Зауваження та пропозиції до проекту документа приймаються до 17 серпня 2018 року в письмовому вигляді або електронною поштою за адресами: МОН України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: krasnostup@mon.gov.ua.

Проект документа

Освіта.ua
24.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тра-ля-ля
Як і у всьому. Спочатку розвалили і розігнали міжшкільні комбінати, а тепер починаємо створювати нові. Країна Ідіотів.